Na přední straně čekejte dvakrát zakřivený displej s výřezem pro selfie  YouTube

Na přední straně čekejte dvakrát zakřivený displej s výřezem pro selfie | YouTube

 YouTube

YouTube

Skleněná záda se převléknou do pastelových barev, výkon smartphonu dodá Snapdragon 765G  YouTube

Skleněná záda se převléknou do pastelových barev, výkon smartphonu dodá Snapdragon 765G | YouTube

 YouTube

YouTube

Skleněná záda budou mít zajímavé odlesky...  YouTube

Skleněná záda budou mít zajímavé odlesky... | YouTube

 YouTube

YouTube

 YouTube

YouTube

 YouTube

YouTube

Na zádech se dočkáme trojitého fotoaparátu zarovnaného do semaforu. Nejvýše umístěný fotoaparát bude také rozměrově největší  YouTube

Na zádech se dočkáme trojitého fotoaparátu zarovnaného do semaforu. Nejvýše umístěný fotoaparát bude také rozměrově největší | YouTube

 YouTube

YouTube

...a počítá se i s bočním zakřiveném, které má pomoci při jistém držení telefonu v dlani  YouTube

...a počítá se i s bočním zakřiveném, které má pomoci při jistém držení telefonu v dlani | YouTube

 YouTube

YouTube

 YouTube

YouTube

 YouTube

YouTube

 YouTube

YouTube

LG na svém YouTube kanálu oficiální cestou odhalilo design připravovaného LG Velvet  YouTube

LG na svém YouTube kanálu oficiální cestou odhalilo design připravovaného LG Velvet | YouTube

Na přední straně čekejte dvakrát zakřivený displej s výřezem pro selfie  YouTube
20
Fotogalerie

LG pustilo do světa další detaily o modelu Velvet. Na trh přijde ve čtyřech barvách

Novinka střední třídy, LG Velvet, bude sice představena až 7. května, nic však LG nebrání v tom, aby specifikace telefonu uvolňovalo postupně, a lákalo tak na budoucí novinku, od které si v Jižní Koreji hodně slibují. Smartphone přijde na trh ve čtyřech barevných variantách, které na obrázcích vidíme ze všech stran.

Smartphone nabídne obří 6,8" Cinama FullView displej s poměrem stran 20,5:9. V horní části displeje je připraven vycentrovaný výřez pro selfie kamerku. A pokud budete chtít, půjde k Velvetu přicvaknout i druhý displej po vzoru LG G8X ThinQ. Repráček nad displejem lze spolu s hlavním spodním reproduktorem využít ke stereo reprodukci, funkce AI Sound zase zajistí optimální kvalitu zvukového podání podle toho, co s telefonem aktuálně děláte.

 

Trojitému fotoaparátu na zadní straně bude vévodit 48MPx hlavní snímač s pixel binningem. Naváže na něj 8MPx ultraširokoúhlý foťák a také 5MPx kamerka pro detekci hloubky ostrosti. Zajímavou funkcí je ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response) nahrávání, které využije dvou výkonných mikrofonů umístěných na kovovém rámu telefonu. Tělo bude mít šířku 74 mm, a známe také tloušťku: 6,8 milimetru.

LG Velvet na prvním produktovém videu:

Pod nevyměnitelným zadním krytem bude připravena 4 300mAh baterie, která je připravena i na vysoké nároky 5G sítí (čipset Snapdragon 765G). V Jižní Koreji bude LG Velvet dostupný hned v květnu, Evropa včetně Česka má přijít krátce na to.

rozměry a hmotnost: 167 × 74 × 7,9 mm, 180 g
displej: 6,8", kapacitní P-OLED, 1 080 × 2 460, 395 PPI
sítě: 2G, 4G, 5G
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, GPS
paměť: 128 GB, microSDXC (2 TB), RAM: 6 GB, baterie: 4 300 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 765 (8× Kryo 475, 7nm)
operační systém: Google Android 10
fotoaparát: 48MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk
66 %
vybavenost
cena: není v prodeji

Zdroj LG

Určitě si přečtěte

Články odjinud