Líbivý telefon s koženkovými zády míří do Česka. Realme 11 Pro těží z designu italské školy

Realme chystá uvedení dalších dvou smartphonů na český trh. Po nedávné dvojici modelů Realme 10 a Realme C55 jde o další zástupce střední třídy, tentokrát ale postavené o něco výše – jak výbavou tak cenou. Dvojice nově uváděných modelů pochází opět z tzv. „číselné“ řady, v níž se výrobce posunul už k číslu jedenáct.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
V Česku se budou prodávat dvě barevné varianty telefonů řady Realme 11 Pro

Novinky Realme 11 Pro (8 + 256 GB paměti, prodejní cena 9600 Kč) a Realme 11 Pro+ (12 + 512 GB paměti, prodejní cena 12 500 Kč) spojuje stejný design v čele s koženkovými zády u béžové varianty, u černé barvy jsou záda plastová. Na designu koženkové varianty Realme spolupracovalo s bývalým návrhářem módní značky Gucci, Matteem Menottem.

O designu řady Realme 11 Pro:

Tato série je k dispozici ve dvou barvách, Sunrise Beige a Astral Black. Barva Sunrise Beige vychází z dokonalého okamžiku východu slunce v ulicích Milána a zachycuje kombinaci klasické architektury, moderních prvků, přírodní krajiny a brilantního mixu textur, včetně prvotřídní „Lychee“ veganské kůže a ručně vyrobeného 3D prošívání.

Astral Black je zpracován s pokročilým procesem vrstvení, který poskytuje ultra hladký lesk s odlišným efektem, než na který jsou zákazníci zvyklí. Černá barva je velmi sytá s jemným krystalickým odleskem na povrchu. A stejně jako Sunrise Beige, i tato barva je odolná a dlouhotrvající.

Zdroj: Realme

Oba modely disponují také 5G konektivitou, rychlým nabíjením (67 resp. 100 W), stejným čipsetem Mediatek Dimensity 7050, baterií s kapacitou 5000 mAh, zakřiveným 120Hz AMOLED Full HD+ displejem, funkcí NFC pro bezkontaktní platby a Androidem 13 s nadstavbou Realme UI 4. Plusový model má navrch lepším fotoaparátem, rychlejším dobíjením (u obou modelů pouze kabelové) a větší porcí paměti.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Modely Realme 11 Pro+ a Realme 11 Pro od sebe na pohled prakticky nerozeznáte. Jediný vizuální rozdíl je nápis na fotoaparátu a „falešný“ levý objektiv na zadní straně modelu Realme 11 Pro

Vyšší z obou modelů, Realme 11 Pro+, dostal trojitý zadní fotoaparát s primárním 200Mpx senzorem Isocell HP3 od Samsungu, který pomocí výřezu dokáže až 4× bezztrátově zoomovat. Čočka nad senzorem má světelnost f1.7 a je hardwarově stabilizovaná (OIS). Další dva fotoaparáty (8 a 2 Mpx) slouží pro široký záběr a makro. Neplusový model má obyčejnější sestavu dvou zadních fotoaparátů (100 a 2 Mpx) – primární objektiv f1.8 s OIS a druhý makro objektiv. Poslední rozdíl nalezneme v rozlišení selfie kamery (16 vs. 32 Mpx).

Reklamu na Realme 11 Pro natáčel výrobce v portugalském Lisabonu:

Váš názor Další článek: Jak výhodně a bezpečně koupit telefon z druhé ruky. Pozor na záruku a podezřelé inzeráty

Témata článku: Realme, , , , , , , , , Model, Záda, Česká republika, Milán, Barva, Gucci, MediaTek Dimensity,