Lidl prodává levná krycí skla na mobily. Zatím jen pro několik Samsungů a starší iPhony

Lidl prodává levná krycí skla na mobily. Zatím jen pro několik Samsungů a starší iPhony

Že si v Lidlu mohou pořídit nejrůznější příslušenství k mobilním telefonům, jako jsou nabíječky, powerbanky nebo bezdrátové dobíjecí podložky, na to už si příznivci tohoto německého řetězce zvykli. Svého času dokonce Lidl ve svém e-shopu prodával i mobilní telefony Xiaomi a Honor. Není proto velkým překvapením, že nyní nabízí i poměrně specifický sortiment ochranných krycích skel pro dotykové displeje smartphonů.

Jedná se o výrobky privátní značky Stark ve dvou provedeních. Základní ochranné silikonové sklo Stark přijde na 129 Kč, odolnější tvrzené sklo Stark Premium potom na 199 Kč. Každé balení obsahuje montážní sadu s rámečkem a hadříkem, díky kterým si sklo každý jednoduše naaplikuje na displej svého smartphonu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Základní a prémiová edice krycích skel Stark z Lidlu

Sklo jsme zatím nemohli vyzkoušet, takže jeho kvalitu nemůžeme posoudit. Za pozornost ale stojí nízká cena, za kterou běžně seženete neznačkové výrobky z Číny. Značková skla jsou většinou i několikanásobně dražší. Nevýhodou těch z Lidlu je dostupnost pouze pro omezený výběr modelů a výhradně těch s rovným displejem. Sklo tak můžete pořídit pouze pro starší řady iPhonů nebo levnější Samsungy z řady Galaxy A.

Diskuze (17) Další článek: Mobilní muzeum mapuje legendární telefony od roku 1984 až po současnost. Nese i českou stopu

Témata článku: Čína, Nákup a ceny, Příslušenství, Displeje, Krycí sklo, Fólie, Tvrzené sklo, Lidl, Sklo, Mobilní telefon, Stark, Mobil, Lidl-shop.cz — Heureka.czVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Týden Živě: Intel končí s nanometry a vesmírný turista není astronaut

Týden Živě: Intel končí s nanometry a vesmírný turista není astronaut

** Intel změní vlastní terminologii výrobních technologií ** Čipy stále nejsou, a tak začínají firmy všemožně hackovat ** USA chystají změnu, astronaut bude jen někdo

Jakub ČížekJakub Michlovský
Týden ŽivěVideo
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment