Limitovanou edici krytů pro Honor 50 ozdobí krystaly české značky Preciosa

Honor 50 je smartphone zaměřený zejména na design. Jeho výrobce proto připravil limitovanou kolekci příslušenství, která má za úkol jeho styl podtrhnout. Ve spolupráci s českou sklářskou značkou Preciosa stvořil Honor sadu výměnných krytů osázených broušenými krystaly.

Luxusní kryty na Honor 50 z limitované kolekce Preciosa prošly náročným testováním a dostaly certifikaci proti odlepení kamínků i proti potu. Na každém krytu je osazeno celkem 45 kamínků českého křišťálu v barevném provedení „light peach“ o velikosti SS 3, tedy nejmenší normované velikosti krystalu na světě.

Mezioborová spolupráce mezi světem elektroniky a módy není pro Honor žádnou neznámou. Už dříve, ještě coby součást koncernu Huawei, značka Honor spolupracovala s italským módním domem Moschino nebo londýnskou firmou předpovídající módní trendy WGSN.

Preciosa je jedním z tradičních českých výrobců křišťálového skla ze severních Čech. Firma navazuje na stoletou tradici sklářských manufaktur, jejichž sloučením vznikla po roce 1948 v Jablonci nad Nisou. Specialitou firmy je technologie zvaná kubická zirkonie. V roce 2009 představila nejmenší broušený kámen na světě se 33 facetami.

Redakční pohled na smartphone Honor 50:

Nové kryty s krystaly Preciosa pro Honor 50 zatím nejsou volně v prodeji a výrobce zatím neoznámil ani jejich dostupnost a cenu. Je možné, že příslušenství použije pouze pro marketingové účely.

Diskuze (1) Další článek: Tento mobil můžeme Číně jen závidět. Oppo Reno7 Pro získalo herní edici League of Legends

Témata článku: Honor, , , , Honor 50, EDI, Jablonec nad Nisou, Pro +, Česká značka, Značka, Výrobce, Kryt, Moschino, Krystal, Čechy, Preciosa