Mall Pay láká na kartu se zajímavými výhodami. Třeba vám sežene a zaplatí řemeslníka

Mall získal licenci od ČNB a zásadně rozšiřuje služby Mall Pay o čtyři skipovací účty a platební kartu. Skipovací účet je od anglicckého skip/přeskočit a při nákupu dovolí přeskočit platbu, takže můžete zboží prvně vyzkoušet, až když se rozhodnete si jej ponechat, zaplatíte.

V bezplatném tarifu Na zkoušku lze bez ověření „skipovat“ až do 5 000 Kč s odložením až na 14 dní. Ovšem pouze v podporovaných e-shopech.

S tarifem Start díky ověření získáte limit až 50 000 Kč na 50 dní. I tady to však funguje pouze v e-shopech s tlačítkem Mall Pay (aktuálně více než 110). Ty pravé výhody přichází až s placenými tarify Plus a Komplet, se kterými majitel získá platební kartu MasterCard. Zůstatek, statistiky plateb a veškerá nastavení lze spravovat skrze mobilní aplikaci Mall Pay. Karta podporuje placení mobilem skrze Apple Pay a Google Pay. Do konce roku Mall slibuje virtuální kartu.

S tarify Plus (39 Kč měsíčně) a Komplet (89 Kč měsíčně) získáte nárok na zavolání řemeslníka. Ať už jde o elektrikáře, sklenáře, instalatéra či další profese, v rámci tarifu si jej můžete zavolat až 2× do roka a vykoná pro vás práci do 3 000 Kč včetně materiálu zdarma.

Nejvyšší tarif přidává výhody jako je doprava z e-shopů zdarma v rámci výdejní sítě Uloženka a v prodejnách Mall.cz, nebo dárek v podobě předplatného magazínu dTest.

Na službě Mall spolupracuje s ČSOB, která zajišťuje směnné kurzy a nabízí výběry ve svých bankomatech zdarma.

Diskuze (1) Další článek: Nová řada Realme 7 míří do ČR. Rychlé nabíjení jako standard ve střední třídě

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Smartphony, iOS, Mall.cz, E-shop, Bezkontaktní platby, Google Pay, Mobilní platby, MasterCard, Mobilní bankovnictví, Apple Pay, Platba mobilem, ČSOB, dTest, Mall Pay, Plus, PRO Plus, Řemeslníci, Tarif, Platební karta, Platba, Mall, Česká národní banka, Výhoda, MALL.CZ — Heureka.cz