Mall Pay láká na kartu se zajímavými výhodami. Třeba vám sežene a zaplatí řemeslníka

Mall získal licenci od ČNB a zásadně rozšiřuje služby Mall Pay o čtyři skipovací účty a platební kartu. Skipovací účet je od anglicckého skip/přeskočit a při nákupu dovolí přeskočit platbu, takže můžete zboží prvně vyzkoušet, až když se rozhodnete si jej ponechat, zaplatíte.

V bezplatném tarifu Na zkoušku lze bez ověření „skipovat“ až do 5 000 Kč s odložením až na 14 dní. Ovšem pouze v podporovaných e-shopech.

S tarifem Start díky ověření získáte limit až 50 000 Kč na 50 dní. I tady to však funguje pouze v e-shopech s tlačítkem Mall Pay (aktuálně více než 110). Ty pravé výhody přichází až s placenými tarify Plus a Komplet, se kterými majitel získá platební kartu MasterCard. Zůstatek, statistiky plateb a veškerá nastavení lze spravovat skrze mobilní aplikaci Mall Pay. Karta podporuje placení mobilem skrze Apple Pay a Google Pay. Do konce roku Mall slibuje virtuální kartu.

S tarify Plus (39 Kč měsíčně) a Komplet (89 Kč měsíčně) získáte nárok na zavolání řemeslníka. Ať už jde o elektrikáře, sklenáře, instalatéra či další profese, v rámci tarifu si jej můžete zavolat až 2× do roka a vykoná pro vás práci do 3 000 Kč včetně materiálu zdarma.

Nejvyšší tarif přidává výhody jako je doprava z e-shopů zdarma v rámci výdejní sítě Uloženka a v prodejnách Mall.cz, nebo dárek v podobě předplatného magazínu dTest.

Na službě Mall spolupracuje s ČSOB, která zajišťuje směnné kurzy a nabízí výběry ve svých bankomatech zdarma.

Diskuze (1) Další článek: Jak vybrat telefon a na co při nákupu myslet

Témata článku: Android, iOS, Mobilní aplikace, Smartphony, MasterCard, Platba mobilem, Mall.cz, Google Pay, Apple Pay, dTest, Mobilní platby, E-shop, ČSOB, Bezkontaktní platby, Mobilní bankovnictví, Mall Pay, Mall, Řemeslníci, Platební karta, Plus, Výhoda, Česká národní banka, Tarif, Platba


Určitě si přečtěte

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109