Máme pro vás zlato. Hry, které jsou skutečně zadarmo, bez reklam a mikroplateb (aktualizováno)

Obchody s aplikacemi nabízejí haldu her a řadu z nich stáhnete zdarma. Je jen logické, že jejich autoři chtějí vydělat, takže vás buď otravuje reklama, nebo vás hra tlačí k nákupům (rychlejší postup k dalším levelům apod.).

My jsme ale přece jen našli pár kousků, které jsou nejen zdarma, ale peníze z vás netahají ani při hraní. Zejména příležitostným hráčům poslouží skvěle.

Flappy Pig (Ad free, no ads) (Android)

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Hra je přesně takovou, jakou podle názvu očekáváte. Čerpá tedy z populárního námětu hitu Flappy Bird, jen je zde místo ptáčka prase a místo trubek, kterým se vyhýbáte, zvláštní kameny s bodáky. I cíl hry je stejný – „doletět“ co nejdál je to možné, a to bez toho, aniž byste nabourali. Své prase přitom ovládáte pouhým ťukáním do displeje. Flappy Bird byl všechno, jen ne lehký a od tohoto prasátka očekávejte to samé.

Sudoku - Free Offline Classic Puzzle (No ads) (Android)

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Je další z řady her Sudoku, tato však nabízí čistý a minimalistický design bez zbytečných rušivých prvků. Principy ale samozřejmě zůstávají stejné, a to doplnit do prázdných polí čísla od 1 do 9 bez opakování buď v řádku, sloupci nebo malé matici polí 3 × 3. Hra poskytuje zadávání si vlastních poznámek, nekonečný počet kroků zpět, 5 úrovní obtížnosti, automatické ukládání, nápovědu i statistiky.

Diskuze (9) Další článek: Po pěti letech opět na vrcholu. Apple získal titul nejhodnotnější značky světa

Témata článku: Android, iOS, Google Play, Windows, Mobilní hry, Reklama, USA, Hry, Symbian, AppStore, Netflix, Obchod s aplikacemi, Grafika, Brexit, Hearthstone, Bez reklam, Zdarma, Podkres, Zvětšení, Kapitola, Linie, Člun, Warfare Incorporated, Jednoduchá grafika, Herní plocha


Určitě si přečtěte