Máme pro vás zlato. Mobilní hry, které jsou zadarmo, bez reklam a mikroplateb

  • Občas si rádi zahrajeme na mobilu, ideálně když to nic nestojí
  • Mnoho titulů lze stáhnout zdarma, platby se účtují až při hraní
  • Zde je náš výběr her zcela zdarma pro příležitostné hráče

Obchody s aplikacemi nabízejí haldu her a řadu z nich stáhnete zdarma. Je jen logické, že jejich autoři chtějí vydělat, takže vás buď otravuje reklama, nebo vás hra různými způsoby tlačí k nákupům – nabízí například rychlejší postup k dalším levelům atd.

My jsme ale přece jen našli pár kousků, které jsou nejen zdarma, ale peníze z vás netahají ani při hraní. Zejména příležitostným hráčům poslouží skvěle.

Shell Racing (Android/iOS)

Objevte svět plný adrenalinu a závodění ve hře Shell Racing. Nasbírejte všechny modely a závoďte s přáteli na virtuálních tratích v dechberoucích scenériích. Dokonce si zde můžete stavět i tratě vlastní. Ty pak jde sdílet online, stejně jako si nahrávat ty od hráčů z celého světa, ve kterých se je pak můžete snažit pokořit.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Empty. (Android/iOS)

Je to odpočinková logická hra, která staví na jednoduchosti. Vše tak ovládáte pouhým dotykem jednoho prstu a otáčením předložené scenérie s hledáním patřičných objektů, které nejsou na první pohled patrné. Čeká zde na vás více 20 ručně vytvořených úrovní s originálním hudebním podkresem.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Rocket League Sideswipe (Android/iOS)

Co se stane, když zkombinujete fotbal a závodní auta? Je to vlastně automobilový fotbal pro více hráčů, ve kterém budete střílet góly v rychlých dvouminutových hrách. Zároveň zde ale nechybí vaše garáž, ve které jednotlivé vozy patřičně vylepšujete. Přítomen je také multiplayer, a to v zápasech jeden na jednoho nebo dva na dva. K tomu jsou logicky k dispozici i světové žebříčky, které se můžete pokusit zdolat svým umem a strategií.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

4=10 (Android/iOS)

Je to neformální číselná hra pro všechny věkové kategorie. Vaším cílem je vytvořit výraz se čtyřmi danými čísly rovnými 10, tedy například 1 + 2 + 3 + 4 = 10. Hra využívá pouze základní matematiku a začíná poměrně pozvolna, postupně se ale samozřejmě stává obtížnější a obtížnější. Je nicméně navržena tak, aby byla relaxační a zbytečně vás nestresovala, i když se u ní třeba trochu zapotíte. Výhodou je, že ji můžete hrát jen jednou rukou.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Diskuze (6) Další článek: V Google Play se dočtete, jak telefon nakládá s vašimi daty. U spousty aplikací tomu však nelze věřit

Témata článku: Android, iOS, Windows, Google Play, Apple App Store, Reklama, USA, Mobilní hry, Netflix, Hry, Bez reklam, Obchod s aplikacemi, Zdarma, Hearthstone, Grafika, Symbian, Brexit, DMA, Pac-Man, Sčítání, Sloup, ENC, M, Výchova, Řešení problému, Telefony s Androidem na Heureka.cz