Máte iPhone a nechcete se vzdát ručně psaných poznámek? Užitečný doplněk na záda obsahuje i výsuvné pero

  • Side Note je zajímavý doplněk pro iPhony
  • Na záda si připevnite bloček s výsuvnou propiskou
  • Výhledově se počítá i s uložením poznámek do iPhonu

Záda telefonů bývají často zcela nevyužita. Jistě, najdeme zde fotoaparáty, jinak je však zadní kryt bez většího užitku. Jenže právě to chce změnit příslušenství Side Note. Jedná se o doplněk kompatibilní s MagSafe, který přicvaknete na záda iPhonu. Pouzdro pojme až 40 listů pro ručně psané poznámky, k němuž magneticky přicvaknete skládací propisku. Pokud jste zvyklí dělat si ručně psané poznámky, stačí vám vzít si telefon, a máte jistotu, že máte po ruce psací potřeby i papír.

Pouzdro je vyrobené z hliníku a kryje jej kožený flip. Z boku je přicvaknuté výsuvné pero, které má vyměnitelnou náplň. Protože je zadní strana magnetická, můžete Side Note odcvaknout z iPhonu a magneticky připevnit tam, kam potřebujete. Na první pohled vypadají poznámky na zádech iPhonu skvěle, jenže, člověk by čekal, že je bude možné nějakou cestou „dostat“ i do iPhonu. Podle zástupců projektu se připravuje aplikace, která by poznámky uložila do iPhonu. A to zřejmě jejich prostým ofocením, popř. převodem napsaných textů do elektronické podoby. 

Klepněte pro větší obrázek
Side Note je doplněk na záda iPhonů kompatibilní s MagSafe. Obsahuje malé listy papíru pro poznámky a výsuvnou propisku. Výhledově se počítá s aplikací, která by ručně psané a kreslné poznámky „uložila“ i do iPhonu

Na zádech iPhonu bychom si samozřejmě mohli představit podobnou krabičku s e-ink displejem, do kterého byste si psali poznámky stylusem, jenže příslušenství Side Note cílí na ty, kteří nedají dopustit na běžný papír. I taková čtečka elektronických knih je skvělá záležitost, jenže, „papír je papír“. A potenciálních zájemců o Side Note je celá spousta, protože se na celý projekt vybralo za jeden měsíc už přes 1,2 milionu korun. 

Side Note startuje na částce 74 dolarů (cca 1 600 Kč), a k prvním zájemcům se totoho příslušenství dostane v březnu příštího roku. K dostání bude v černé a zelené barevné variantě.

Představení doplňku Side Note pro iPhony:

I tentokrát se jedná pouze o tip na zajímavý produkt z Kickstarteru, který prozatím nemáme osobně vyzkoušený. Jakékoliv dotazy k produktu tak směřujte přímo na webové stránky kampaně.

Diskuze (6) Další článek: T-Mobile zlevnil půlroční balíček mobilních dat o polovinu. Studentům dá předplacenku s 10 GB za 30 Kč

Témata článku: Apple, , , , , , OBS, Poznámka, Propiska, Záda, Papír, Pero, Doplňky, Užitečný doplněk,