Matrix: draze zaplacená přítomnost telefonu Samsung

Megarecenze Sony Ericssonu T610: královské reggae - Recenze Eurotelu Smartphone s operačním systémem od Microsoftu - Oskar zlevnil většinu telefonů a představil dvě novinky - a další články.
Matrix: draze zaplacená přítomnost telefonu Samsung

Neděle

Megarecenze Samsungu SGH-S300: véčko, díl třicátý sedmý
Samsung SGH-S300 je malinké, ale přitom nadprůměrně dobře vybavené véčko. Jeho největším lákadlem jsou dva barevné displeje, ale jak se dozvíte v této megarecenzi, černobílý displej na čelní ploše véčka je stále nepřekonaný. V článku najdete stovku obrázků!
5.6.2003, Marek Lutonský

Sobota

Pravidla slušného chování pro majitele mobilů s foťáčkem
Mobilní etiketa se musí díky mobilům s foťáčkem pozměnit nebo spíše doplnit. Fotoaparát je mocné medium a je třeba s ním podle toho zacházet. Proto buďte ohleduplní a dodržujte naše desatero.
7.6.2003, Marek Turoň

Pátek

Nokia vylepšuje 7250 - přichází 7250i
O nové Nokii 7250i jsme s předstihem informovali už v dubnu, tento týden však bylo oficiálně rozhodnuto o jejím nasazení na evropské trhy. Proto se na ni můžeme těšit i u nás. Co nového nabízí?
6.6.2003, Tomáš Votruba

Nový low-end pro Ameriku od Sony Ericsson
Američtí uživatelé se v brzké době dočkají dalšího modelu z dílny Sony Ericsson. Jedná se o jednoduchý low-end s barevným displejem a podporou multimediálních zpráv MMS.
6.6.2003, Marek Turoň

Sony Ericsson T610 jako Charlieho andílek
Souboj výrobců mobilních telefonů o místo na filmovém plátně pokračuje. Poté, co Nokii nahradil v pokračování Matrixu Samsung, dostal hlavní roli v druhém díle Charlieho andílků Sony Ericsson T610.
6.6.2003, Libor Zezulka

Čtvrtek

Placená SMS brána Eurotelu: škoda zbytečných chyb!
Eurotel rozšířil nabídku služeb o placenou SMS bránu. Přes webové rozhraní můžete odesílat textovky za cenu vašeho tarifu. Službu jsme vyzkoušeli a musíme konstatovat, že má ještě své mouchy.
5.6.2003, Tomáš Votruba

Nový Philips 530: Sony Ericsson T610 po holandsku
Překvapivě výborně vychází holandská novinka ze srovnání s nekorunovaným králem mobilních telefonů modelem SE T610. Stručně řečeno, nechybí jí vůbec nic a spíše přidává pár funkcí navrch.
5.6.2003, Marek Turoň

Dnes vycházejí červnové Mobility s Užitečným cédéčkem
Dnes se na stáncích objeví červnové číslo časopisu Mobility. Najdete v něm praktický článek o roamingu, srovnání nejlevnějších telefonů, recenze několika mobilů a řadu dalších článků. Navíc jsme k Mobilitám už tradičně připravili cédéčko.
5.6.2003, Marek Lutonský

Palm kupuje Handspring
Je celkem běžné, když zaměstnanci opustí firmu a založí si nějakou vlastní. Nic senzačního není ani na tom, když se rozhodnou bývalé „matce“ konkurovat. Občas je však matka opět pojme do svého lůna, koupí je.
5.6.2003, časopis Živě

Středa

Recenze: Eurotel Smartphone s operačním systémem od Microsoftu
Eurotel Smartphone je dalším mobilem, který v sobě skrývá operační systém od Microsoftu. Jedná se chytrý mobil s bohatou výbavou multimediálních funkcí a rozměrným barevným displejem s 65 000 barvami.
4.6.2003, Petr Broža

Nokia jde nahoru, Sony Ericsson se propadá
V prvním kvartálu se prodalo o 16 - 19 % více mobilních telefonů než loni. Zásluhu na tom mají hlavně asijské země. SARS navzdory očekáváním prodej mobilů výrazněji neovlivnil. Přes mobil ho totiž nechytnete.
4.6.2003, Jiří Hlavenka

T-Mobile: levnější telefony a nový tarif pro Twist
V červnu zlevňuje i T-Mobile některé své telefony. Zároveň nabízí limitovanou edici Twist sady se speciálním tarifem, který nabízí volání mimo špičku za korunu. Aktuální ceny mobilů a Twist sad na červen.
4.6.2003, Tomáš Votruba

Úterý 

Matrix: draze zaplacená přítomnost telefonu Samsung
Aby se mobilní telefony Nokia neobjevily v pokračování úspěšného snímku Matrix, musel Samsung sáhnout velmi hluboko do kapsy. Dokonce tak hluboko, aby vytlačil i ostatní sponzory.
3.6.2003, Marek Turoň

Oskar zlevnil většinu telefonů a představil dvě novinky
S novým měsícem příchází i aktuální ceny mobilních telefonů u Oskara. Ten v červnu snížil ceny u 12 modelů a představil dvě novinky v podobě drobného véčka Samsungu A800 a netradiční Nokie 6800.
3.6.2003, Tomáš Votruba

Tiskárna do kapsy: Brother MW-100 (recenze)
Tiskárnu Brother MW-100 strčíte do kapsy od košile, aby vám kdekoli na cestách vytiskla dokumenty či poznámky z notebooku nebo z kapesního počítače. Přinášíme vám recenzi této technologické lahůdky. Bonus: video.
3.6.2003, Jiří Kuruc

Baterie do mobilních zařízení nahradí palivové články
Zkuste si představit svět bez elektřiny. Nefungovalo by prakticky nic, od veřejného osvětlení přes semafory až po vaše mobily, počítače i notebooky. Co nás čeká v oblasti vývoje energetických zdrojů?
3.6.2003,  časopis Živě

Pondělí

Megarecenze Sony Ericssonu T610: královské reggae!
Nový model T610 přichází, aby nahradil stárnoucí T68i. Do boje nastupuje s novou koncepcí ovládání, s pořádnou porcí výbavy a příznivou cenou. Zaslouží si post nejvyšší? Bonus: ukázky melodií.
2.6.2003, Tomáš Votruba

Navštívili jsme v Maďarsku továrnu Nokie
Pronikli jsme do tajů výroby mobilů Nokia. Nový závod v Maďarsku nás docela překvapil, ale také zklamal. Práci tamním zaměstnancům vůbec nezávidíme.
2.6.2003, Marek Turoň

Zbrusu nová databáze mobilů na MobilManii!
Dnes na MobilManii spouštíme v pilotním provozu novou databázi, ve které najdete podrobný přehled parametrů a cen mobilních telefonů na českém trhu. Trvalo to dlouho, ale věříme, že výsledek stojí za to.
2.6.2003, Marek Lutonský

Ceny telefonů a Go sad u Eurotelu na červen
Chcete si u Eurotelu pořídit nový telefon? Nabízíme vám čerstvý přehled cen dotovaných i nedotovaných mobilů a předplacených Go sad. Zlevnění proběhlo například u Siemensu C55.
2.6.2003, Tomáš Votruba

Megatest Audi A8: „Dobré ráno, pane Špidlo.“
Luxusní automobil Audi A8 je prošpikován skrz na skrz moderní elektronikou. Nechybí samozřejmě ani vestavěný telefon se sluchátkem připojeným pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.
2.6.2003, časopis Autorevue

Váš názor Další článek: Oskar bude prodávat Sony Ericssony

Témata článku: Samsung, Ostatní, Eurotel Smartphone, Eurotel Smartphone II, Philips 530, Sony Ericsson T610, Červnové číslo, Sam, Matrix, Telefon, Nekorunovaný král, Nový měsíc, Luxusní automobil, Mat, Etiketa, PřítomnostEvropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

** Česko „kraluje“ žebříčku zemí s nejdražšími mobilními službami ** Evropská komise srovnala ceny ve všech 27 zemích EU ** Když se nepočítají neomezené tarify, vychází nabídky našich operátorů katastrofálně

Jan Láska
Předražené službyEvropská komiseTarify a mobilní služby
Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

** Levné smartphony se už dávno staly spotřebním zbožím ** Použitelný telefon se dá koupit už za dva tisíce korun ** Vůbec poprvé se do výběru dostaly telefony s 5G

Martin Miksa
Nižší třída
Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

** Android 12 je zatím graficky i funkčně nejjednotnější verze ** Vylepšuje zejména soukromí a práci s oprávněním aplikací ** Na jiných telefonech než Pixelech bude zážitek odlišný

Vladislav Kluska
Material YouAndroid 12Google
8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

** Obě největší mobilní platformy mají svůj tábor skalních příznivců ** Ti mají jasno, proč je právě iOS nebo Android jediný správný systém ** Tady je několik důvodů, proč jablíčkáři nechtějí o robotech ani slyšet

Martin Miksa
SmartphonyiPhoneAndroid
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny