Megarecenze komunikátoru Nokia 7710: správná nebo slepá cesta? (přehled článků)

Recenze LG G1800 - Šest nových smartphonů se Symbianem - Uživatelé „rychlého Internetu“ se zlobí na Eurotel. Přečetli jste vše, co jste chtěli? Napoví vám přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Megarecenze komunikátoru Nokia 7710: správná nebo slepá cesta? (přehled článků)

Megarecenze komunikátoru Nokia 7710: správná nebo slepá cesta?
Je to první Nokia s dotykovým displejem – s obrovským displejem. Má megapixelový fotoaparát, používá novou verzi Symbianu a výrobce nelže, když říká, že je multimediální. Připravili jsme velmi podrobnou recenzi.

Recenze LG G1800: mobil s MP3 za čtyři tisíce
Malý a lehký mobil s dobrým funkčním základem, displejem s 262 tisíci barvami a hlavně s MP3 přehrávačem a 64 megabajty paměti. Že bude příliš drahý? Na nové LG G1800 budou stačit jen čtyři tisíce!

Recenze Sagem myX-8: elegantně zabalený špičkový displej
Mobilní telefon Sagem myX-8 nabízí moderní, atraktivní design, bohatou výbavu a nadstandardní multimediální zázemí. Může se také pyšnit brilantním displejem, který nenajde mnoho konkurentů. A navíc má Bluetooth, MP3, paměťovou kartu...

Uživatelé „rychlého Internetu“ se zlobí na Eurotel
O Eurotelu a jeho službě CDMA – Data Expres – se píše čím dál víc a nejsou to vždy lichotivá slova. Proti operátorovi se dokonce chystá bojkotovací akce, jakou bychom očekávali spíše u jiné telekomunikační firmy. Nebo vlastně u té stejné?

Souboj titánů: Sagem myX-8, Samsung D500 a Sony Ericsson S700i
Nový Sagem myX-8 je dalším vyspělým telefonem s nadstandardní výbavou, vybavený megapixelovým fotoaparátem, Bluetooth a špičkovým displejem, který ovšem nespoléhá na otevřený operační systém. Jak si povede ve srovnání s podobně stavěnými modely od Samsungu a Sony Ericssonu?

Šest nových smartphonů se Symbianem
Na kongresu 3GSM ve francouzském Cannes bylo představeno šest nových mobilních telefonů s operačním systémem Symbian. Které značky je představily, co mají nové telefony společného a čím se naopak odlišují?

Návod: jak upravit a pouštět filmy na smartphonu s Windows Mobile
Kdo by si před několika lety pomyslel, že si na mobilech budeme pouštět filmy ve formátu DivX? Dnešní chytré telefony jsou co do funkcí srovnatelné s kapesními počítači, takže není divu, že se začínají objevovat aplikace, které si poradí i s dvouhodinovým filmem.

Recenze Philips 655: véčko zase jinak
Nový mobilní telefon Philips 655 útočí v boji o zákazníky obvyklými zbraněmi této značky: elegantním originálním designem v evropském stylu, bohatou výbavou a dlouhou výdrží. Má šanci v početné konkurenci uspět?

Žebříčky: mobily od nejlepších k nejhorším
Prohlédněte si aktuální žebříček mobilních telefonů seřazený podle výsledků redakční srovnávací metodiky od nejlepších k nejhorším. Novinky: Philips 568.

Výsledky ankety: kolik vydrží váš mobil na jedno nabití
Vyhodnotili jsme 2 814 hlasů ve čtenářské anketě „Kolik vydrží váš mobil na jedno nabití.“ V článku najdete kompletní výsledky rozdělené podle jednotlivých mobilů. Podívejte se, jaká je skutečná výdrž mobilních telefonů.

Váš názor Další článek: Další hack mobilu slavné celebrity: a tentokrát už jde o sex

Témata článku: Nokia, Ostatní, LG G1800, Philips 568, Philips 655, Sagem myX-8, Samsung D500, Sony Ericsson S700i, Slepá cesta, Mega, Cesta, Přehled, Pře, Komunikátor


Určitě si přečtěte