Megarecenze Motorola MPx220: prostě nejlepší mobil (přehled článku)

Rodinný duel: Motorola MPx200 a MPx220 proti sobě - Nové tarify Eurotelu zatopí konkurenci - Vytváříme nejlepší grafická témata pro Nokie. Malou rekapitulaci vám nabízí pravidelný přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Megarecenze Motorola MPx220: prostě nejlepší mobil (přehled článku)

Megarecenze Motorola MPx220: prostě nejlepší mobil
Motorola MPx220 se dostala na úplnou špičku žebříčku mobilních telefonů. Je to smartphone postavený na systému Microsoft Windows Mobile a skvěle spolupracuje se stolním počítačem. Motorola navíc přidala Bluetooth a megapixelový fotoaparát.

Živé zpravodajství: Eurotel představuje nové tarify!
Dnes proběhla tisková konference, na které Eurotel představil novou strukturu svých tarifních programů. Přečtěte si naše neustále doplňované živé zpravodajství.

Rodinný duel: Motorola MPx200 a MPx220 proti sobě
Motorola MPx200 je výborný mobil pro práci. Má operační systém Windows Mobile, skvěle propracované kancelářské funkce a příkladnou synchronizaci s počítačem. Dnes se prodává za velmi výhodnou cenu. Vyplatí se čekat a investovat více než dvojnásobek do nového modelu MPx220?

Mobily do ruky, pevné telefony na smetiště (analýza tarifů) - oživeno
Včera T-Mobile představil novou službu pro výhodnější volání na pevné linky. Možná právě nastal pravý čas zeptat se, zda má vůbec smysl v době rozvinuté mobilní komunikace pevné linky v běžných domácnostech zachovávat. Naše analýza vás možná překvapí. Oživeno: jak se situace změní, když více provoláte?

Nové tarify Eurotelu zatopí konkurenci (analýza)
Eurotel včera představil osm zbrusu nových tarifů. Jsou přehlednější a hlavně levnější než ty stávajíci. Obstojí však v boji o zákazníky se soupeři od T-Mobilu a Oskara? Tarify jsme podrobili důkladnému srovnání.

Nastavení služeb u operátorů: kde najít informace
Nastavení datových služeb v telefonech je mnohdy oříšek. Existuje však mnoho způsobů, jak si práci ulehčit. Především operátoři by se měli snažit, aby jejich zákazníci neměli s novými službami problémy. A jak se tedy starají?

Žebříčky: mobily od nejlepších k nejhorším
Prohlédněte si aktuální žebříček mobilních telefonů seřazený podle výsledků redakční srovnávací metodiky od nejlepších k nejhorším. Novinky: LG F2100 a L3100.

Na houpačce: Sony Ericsson ztrojnásobuje profit, Siemens na kraji propasti
Stálé zlepšování se japonsko-švédského konsorcia není ničím neobvyklým, jeho nabídka modelů se stále lepší. Na druhé straně ale Siemens hrozí zavřením své mobilní divize, a to se nečekalo. Sázka na „podezřele levné a kvalitní mobily“ zřejmě nevyšla.

Vytváříme nejlepší grafická témata pro Nokie
Nové telefony Nokia nabízejí možnost pokročilých úprav grafických témat. Víte, že si můžete svůj telefon Series 40 nebo 60 upravit přesně podle svého gusta? Musíte však vědět, jak na to, a také se držet určitých zásad. Poradíme vám, jak vytvořit nejlepší grafické téma.

EDGE: Slovensko-Česko 2:1
Slovenský operátor Orange včera oficiálně spustil EDGE. Přidal se k místnímu EuroTelu, jehož zákazníci mohou tuto službu využívat už několik měsíců. Pokrytí každého z operátorů je přitom vyšší než u českého T-Mobilu. Na Slovensku ale zase nemají CDMA, takže kde se s mobilním daty žije lépe?

Váš názor Další článek: Nokia 6230i: první fotografie (přehled bleskovek)

Témata článku: Motorola, Ostatní, LG F2100, Motorola MPx200, Motorola MPx220, MOBI, Mobil, Motor, Motorol, Smetiště, MPx, Přehled, Mega, Pře, Nejlepší mobil


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28