Microsoft chtěl na trh uvést levnější Surface Duo. Nakonec se to nepovedlo, jeden z prototypů se prodal na Ebay

* Microsoft měl letos v plánu vydat levnější verzi Surface Duo 2
  • Nakonec skončila jen u prototypu...
  • A ten se před pár dny prodal na Ebay. Jak mělo zařízení vypadat?

Microsoft chtěl na trh uvést levnější variantu Surface Duo 2, ale nakonec změnil plány. Zařízení se však přesto objevilo na veřejnosti. Bylo nabízeno na portálu Ebay.com, kde nakonec došlo k jeho odkoupení neznámým uživatelem. A podle webu Windows Central se jednalo o zařízení s kódovým označením „Cronos“, které se mělo původně dostat na trh ve druhé polovině roku.

Podle fotografií z nabídky se jednalo o zařízení vyrobené ze skla a plastu, které mělo matné zpracování. Ze zad výrazně vystupoval modul se dvěma fotoaparáty, všimnout si můžete i zaoblenějších rohů. Displeje jsou opět dva, každý na jedné straně telefony, které jsou k sobě spojeny panty. Panely však tentokrát nejsou zakřivené ale přísně rovné. Z vnější strany nechybělo logo Microsoftu, uvnitř se počítalo se „sedmičkovým“ Snapdragonem. Připomeňme, že Surface Duo 2 běží na Snapdragonu 888.

Klepněte pro větší obrázek
Takto vypadala levnější varianta Microsoft Surface Duo 2, do prodeje se nakonec nedostane

Proč se jeho ořezané verze nakonec nedočkáme? Microsoft pro levnější model neviděl na trhu potenciál, a tak jej zrušil a místo toho se věnuje vývoji plnohodnotné třetí generace a také systémové ROM s Androidem 12, která bude postavena na Android 12L. Preview zatím poslední generace Surface Duo 2 si můžete přečíst zde.

Představovací video Microsoft Surface 2:

Diskuze (1) Další článek: Realme GT Neo 3T Dragon Ball Z je pozvánkou do světa anime. Na své si přijdou i nároční uživatelé

Témata článku: Microsoft, Android, eBay, Druhý displej, Prototyp, Surface Duo, Dual Screen, Duo, Verze, Windows Central, Levná verze, Zařízení, Trh, Telefony s Androidem na Heureka.cz