MiniMobs: virtuální mobil pro jednoduchou komunikaci

Internet dostal nový komunikační kanál. MiniMobs vyniká jednoduchostí a v mnoha ohledech připomíná mobilní telefon.

Společnost MiniMobs oznámila vydání nového chat messengeru. Jedná se o službu pro komunikaci v reálném čase, jenž umožňuje vestavění do blogu, nebo jiné webové stránky. Vestavěný chat box má podobu mobilního telefonu, přičemž umožňuje volit různé grafické podoby a přizpůsobit barvy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
S MiniMobs můžete měnit mobil každý den

Celé to funguje elegantně, jednoduše jako online chat. Přímo na displeji „mobilu“ vyberete adresáta a napíšete mu zprávu jako byste psali obyčejnou SMS. Není třeba stahovat a instalovat žádné aplikace jako to vyžadují běžné messengery, komunikace probíhá přímo přes vaši webovou stránku. Všechno co je třeba udělat je zkopírovat a vložit krátkou sekvenci do HTML kódu stránky.

Klepněte pro větší obrázek 
Po založení uživatelského účtu na MiniMobs.com systém vygeneruje HTML kód vašeho mobilu. Může vypadat třeba takto.
Klepněte pro větší obrázek 
Podobně jako naše falešná MM může vypadat i vaše osobní stránka

Virtuální mobil představuje novou možnost komunikace. Není nikterak zabezpečena, na druhou stranu je však opravdu jednoduchá – přihlásíte se jen jednou, poté už jen píšete a píšete. Důležitým prvkem každého komunikačního kanálu je způsob upozornění na příchozí zprávu. U MiniMobs není nutné stránku obnovovat, zpráva přijde sama a upozorní vás zvukem, který připomíná příchozí SMS u telefonů Nokia.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Poslání zprávy je opravdu jednoduché. Jako adresáta vyplníte přezdívku uživatele služby, napíšete text a jediným tlačítkem odešlete. K dispozici je také jednoduchý seznam kontaktů. Jednodušší to už být nemůže.
Klepněte pro větší obrázek
Celý rozhovor si můžete prohlédnout ve svém osobním profilu. Ze začátku jsem si myslel, že pošlu zprávu sám sobě a udělám nějaký ten screenshot, nakonec z toho byla zahraniční reklama pro MobilManii.
Váš názor Další článek: T-Mobile: portál pro hudební nadšence

Témata článku: Ostatní, Vir, Min, Mobil, Mini, Minimó, Celý rozhovor, MOBI


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40