Mobil do ložnice neberte. Mi Smart Clock vás vzbudí a umí ovládat i jiné spotřebiče

Hodně lidí na noc odkládá mobil na noční stolek vedle postele, a to hlavně z toho důvodu, že je ráno budí alarm z telefonu. To ale svádí koukat na mobil ještě těsně před spaním nebo dokonce i v průběhu noci. Důležitou funkci budíku může přitom i dnes zastoupit samostatné zařízení, které má i nějaké funkce navíc.

Xiaomi představuje chytrý budík Mi Smart Clock, který kromě svého primárního účelu – budíku a zobrazení hodin – obsahuje i další užitečné funkce. Na čtyřpalcovém barevném dotykovém displeji zobrazí i počasí, kalendář nebo může fungovat jako digitální fotorámeček. Funguje i chytrý alarm „při úsvitu“, který postupně zvyšuje podsvícení displeje i zvuk přehrávaného tónu.

Důležitá pro uživatele mimo Čínu je podpora hlasového Google Asistenta a také Chromcastu. Pomocí budíku tak můžete ovládat ostatní chytrá zařízení a zároveň ho využít pro přenášení hudby nebo obrázků z chytrých telefonů a jiných zařízení připojených do domácí sítě. Mimo to také dobře vypadá a vyjímat se bude na každém nočním stolku. Prodávat se bude za 50 eur (cca 1 300 Kč).

Diskuze (7) Další článek: TrendForce: Trh se smartphony se letos zotaví, Huawei ale skončí mimo Top 5

Témata článku: Xiaomi, Gadget, Čína, Chytré věci, Chytrá domácnost, Mobil, Alarm, Spotřebiče, Primární účel, Google Asistent, Noční stolek, Stolek, Jin, Ložnice, Budík, Zařízení, Chromcast, Úsvit