MobilMania každý den do vaší e-mailové schránky

Každé ráno vám vloží pošťák do schránky noviny a podobně vám MobilMania každé ráno pošle do e-mailové schránky stručný přehled nejnovějších událostí ze světa mobilů. Už nepropásnete žádný nový telefon, budete vědět o změnách v tarifech a dozvíte se zajímavosti z celého světa.
MobilMania každý den do vaší e-mailové schránky

E-maily MobilManie v novém

V oblasti mobilních komunikací je pěkně živo a na MobilManii proto vychází nové články každý den. Pokud chcete mít o novinkách přehled, je vhodné naše stránky navštěvovat každý den. Ale mnohdy tato možnost není, sem tam se zapomene a navíc každodenní prohlížení webu stojí nějaký čas. Nabízíme vám elegantní řešení, jak čas ušetřit, ale přitom zůstat stále v obraze.

Na titulní stránce MobilManie, v levém sloupci úplně dole, najdete položku s názvem Novinky e-mailem. Pokud do vyznačeného políčka zadáte svoji e-mailovou adresu, každý den vám pošleme souhrnný e-mail, o čem se zrovna na MobilManii píše. E-maily rozesíláme v časných ranních hodinách, takže si hned po snídani můžete podívat, zda se mezi mobily děje něco zajímavého.

Tato služba není nová, ale nově je razantně vylepšena. Informační e-maily mají úplně novou grafickou podobu. Po otevření e-mailu si možná budete připadat, jako byste vstoupili přímo na MobilManii. Uvítá vás typická oranžová barva, přehled aktuálních článků i s ikonami, samozřejmě seznam nových bleskovek a nově také obrázkový výpis posledně přidaných telefonů do katalogu mobilů. Přestože je e-mailová zpráva barevná a doplněná obrázky, zabere jen několik kilobajtů.

Jak takový informační e-mail vypadá si můžete prohlédnout na následujících obrázcích:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Začátek... • ...a pokračování

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Začátek... • ...a pokračování

Několik cest ke žhavým novinkám

Pokud budete chtít odběr informačních e-mailů MobilManie ukončit, stačí klepnout na odkaz uvedený na konci každého e-mailu. Nic vám nebrání se k odběru znovu přihlásit, třeba s jinou adresou.

Pro fajnšmekry a opravdové fandy mobilních komunikací, kterým by byly informační e-maily málo jsme připravili ještě dva způsoby průběžného informování o novinkách. Jedním je klasický RSS kanál, druhým je žhavá novinka v podobě SMS infokanálu. O nových událostech vás budeme informovat SMS zprávou přímo do vašeho mobilu.

Další článek: Nokia N80: nový špičkový prohlížeč internetu

Témata článku: Ostatní, E-mail, Mobil, MOBI, Žhavá novinka, Den D, MobilMania, Mail, Vaš, Den


Určitě si přečtěte