Mobilní telefon s dlouhou výdrží baterie a kvalitním fotoaparátem? To není sen ale nový moto g9 power

Neuvěřitelná výdrž baterie

Zná to asi každý z nás, radost z nového mobilu opadne během prvních měsíců užívání, kdy povážlivě začne klesat výdrž baterie. Váš smartphone vydrží sotva den a vy si už nedokážete vybavit období, kdy jste power banku nemuseli nosit do práce. Nekonečný koloběh nabíjení můžete ukončit nákupem mobilního telefonu moto g9 power, který má zabudovanou baterii o síle 6000 mAh. Jedná se o vůbec největší baterii, která kdy byla do telefonu Motorola zabudovaná. Díky jednomu nabití váš společník vydrží až 60 hodin, tedy 2,5 dne. Zůstanete tak déle dostupní pro videohovory a zároveň vás nebude limitovat sledování více relací během dne nebo vyřizování mailů.

Profesionální fotoaparát

To ale není vše, co novinka na trhu s mobilními telefony nabízí. Moto g9 power se chlubí také systémem tří fotoaparátů s 64 MPx snímačem s vysokým rozlišením, který poskytuje výjimečnou čistotu a přesnost barev. Technologie Quad Pixel pak zajišťuje, že každá fotografie bude ostrá a jasná bez ohledu na nastavení, a to díky čtyřnásobně vyšší citlivosti na světlo. Se senzorem hloubky ostrosti uděláte z každodenních fotografií profesionálně vypadající portréty a zachytíte drobné detaily za pomoci speciálního fotoaparátu Macro Vision, který vás dostane 4x blíže k objektu. Ať už jde o členité detaily květin nebo vnitřní mechanismus hodinek, k objektu se přiblížíte až do vzdálenosti 2,5 cm. Selfie kamera s rozlišením 16 MPx a technologií Quad Pixel zase zaručí kvalitní selfie vhodné i na Instagram.

Samozřejmostí je i propracovaná aplikace Fotoaparát, díky níž budou vámi nejpoužívanější funkce fotoaparátu snadno dostupné v dolní části obrazovky, což usnadní intuitivnější snímání těch nejlepších fotografií. Potěší ale i nová funkce videa jako je Zvýrazněná barva videa umožňující zachovat konkrétní barvy v obraze a všechno ostatní změnit na černobílou.

Nadupaný displej

Dalším překvapením je 6,8" obrazovka Max Vision HD+, která zajistí, že váš oblíbený obsah bude vypadat lépe než kdykoli předtím. Uskutečněné videohovory, hraní her nebo sledování filmů či seriálů na obrazovce s vysokým rozlišením tak přináší úplně nový zážitek. Ať už jste v kontaktu s blízkými nebo snímáte fotografie pomocí vysoce výkonného kamerového systému, užijete si výkon bez zpoždění s platformou Snapdragon mobile™. Díky 4 GB RAM paměti a 128 GB vestavěnému úložišti máte prostor a výkon na multitasking pro snadné přepínání mezi všemi oblíbenými filmy, skladbami, aplikacemi a hrami.

Ulehčení nade vše

Příjemným benefitem je pak dedikované tlačítko Google Asistent na boční straně každého zařízení, které pomůže rychle najít odpovědi a řešit věci pouze pomocí hlasu.

Smartphone moto g9 power s operačním systémem Android™ 10 je dostupný ve dvou barevných variantách (Metallic Sage a Electric Violet) za zaváděcí cenu 4 790 Kč. Součástí balení je nabíječka TurboPower™ 20, kabel USB Type-C, návod, nástroj pro vložení SIM karty.

Další článek: RECENZE: Samsung Galaxy S21 a S21+ jsou špička, pár kompromisů se ale najde

Témata článku: Reklama, Prezentace klienta