Mobilní Účtenkovka změnila vzhled, nechce DIČ a umožní opravu zadaných dat

Mobilní aplikace Účtenkovka po několika měsících konečně vypadá „k světu“. K prvnímu březnu totiž dostala velkou aktualizaci na verzi 1.1.0, která přinesla několik podstatných vylepšení a novinek, které by mohly do hry nalákat další hráče.

Snímání účtenek pomocí OCR sice stále nefunguje úplně ideálně, ovšem nyní už není třeba snímat DIČ prodejce, stačí pouze jeden z kódů BKP či FIK. Nehledě na to, že v minulosti měli hráči velký problém s tím, zda zaregistrovat DIČ prodejce nebo DIČ poplatníka.

Představení první verze mobilní aplikace Účtenkovka:

Další velkou změnou je možnost dodatečné úpravy účtenky, pokud nebyla zařazeny do slosování. Většinou je na vině překlep v údajích, který můžete rychle odstranit a účtenku znovu odeslat. V minulé verzi aplikace jste museli účtenku naskenovat celou znovu, zatímco ta stará vám v databázi zbytečně „visela“.

Aplikace má svěží design řazený do záložek, které přecházíte ve spodní části displeje. Vadí nám snad jen tlačítko pro vymazání formuláře, které se po uzavření jedné z klávesnic zobrazí na místě tlačítka pro registraci účtenky. Formulář tedy budete muset vyplňovat znova. Nově také chybí statistické informace o tom, kolik vašich účtenek je v daném měsíci ve slosování. Nejnovější verzi Účtenkovky stahujte na Google Play a AppStoru.

Diskuze (28) Další článek: RECENZE: Honor 9 Lite — kompaktních 18 na 9

Témata článku: Android, iOS, Mobilní aplikace, Update, OCR, První verze, Minulá verze, Účtenka, NEC, Nejnovější verze, Vzhled, Aplikace, Dodatečná úprava, Data, MOBI, Verze, Oprava, Účtenkovka, Podstatné vylepšení, AppStore, Březno, DIČ, Fik, Slosování, Spodní část


Určitě si přečtěte