Motorola Moto E7 Power: až dvoudenní výdrž díky velké baterii s rychlým dobíjením

Motorola se pomalu ale jistě stává specialistou na telefony s velkou baterií. Obvyklým minimem je kapacita 4 000 mAh, pokud má model v názvu přívlastek Power, je to alespoň 5 000 mAh. To je případ i právě představené novinky Motorola Moto E7 Power. Česko je jedním z prvních trhů, kde se telefon začíná prodávat. Na výběr je modrá a červená barva s cenovkou 2 990 Kč.

Telefon s plastovým tělem sází na 6,5palcový IPS displej s HD+ rozlišením. Čtečka otisků leží na tradičním místě na zádech v logu s písmenem M. O výkon se stará procesor MediaTek Helio G25, telefon poskytuje 4 + 64 GB paměti s možností rozšíření úložiště microSD kartou. V této cenové hladině chybí funkce NFC.

Baterie s kapacitou 5 000 mAh má vystačit až na dva dny intenzivního používání, navíc podporuje rychlé dobíjení 24 W. Nabíjí se přes USB-C, na těle telefonu najdeme i 3,5mm jack. Fotoaparát je duální se senzory 13 + 2 Mpx, sekundární objektiv slouží pro makro snímky. Telefon se umí připojit k LTE sítím, prodává se jako Dual SIM. Běží na prakticky čistém systému Android 10.

Diskuze (5) Další článek: Po třech letech nové BlackBerry. S klávesnicí, 5G a v Evropě ještě letos

Témata článku: Motorola, , , , , , , , , Motorola Moto, Velká baterie, MAh, Dík, Helio G, Telefon, Dobíjení, Česká republika, Dual Sim,