Motorola V878 – véčko pro muže?

Nové véčko od Motoroly získalo jako první z rodiny vestavěný blesk k foťáčku. Na dvou barevných displejích zobrazí až pětašedesát tisíc barev a potíže jí nečiní ani nahrávání krátkého videa nebo přehrávání MP3 skladeb.
Motorola V878 – véčko pro muže? | wikipedia

Vzrůstající obliba telefonů Motorola je jistě zásluhou posledních povedených modelů V300 a V500. Za současný vrchol lze považovat kovový model V600, na který však český uživatel stále marně čeká.

Z připravované nabídky nových modelů značky Motorola, které mají šanci dorazit i na evropský trh, vám dnes krátce představíme velmi zajímavý model V878.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Telefon patří akorát do ruky

Klapka, prosím!

Véčka zvládá Motorola s bravurou a dokazuje to i u modelu V878. Telefon překvapí především drobnými rozměry, okouzlení funkční nabídkou přijde vzápětí. Vnější displej s rozlišením 96 x 64 bodů nabízí jako jeden z mála pětašedesát tisíc barev. Stejný počet barev naleznete i na vnitřním displeji, ten se však může pochlubit větším rozlišením 120 x 160 bodů. Vestavěný foťáček se pomalu stává standardním vybavením nových telefonů, ale integrovaný blesk je zatím stále ještě milým překvapením. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Vestavěný foťáček s přídavným bleskem se jen tak nevidí

Kromě fotografií o rozměrech 640 x 480 bodů se můžete vrhnout také na krátká videa. Omezeni budete jednak délkou, která končí na 15 sekundách, jednak volným místem v paměti telefonu. Sdílená paměť má velikost 2,2 MB a uložíte do ní maximálně 10 videosekvencí a až 200 fotografií. Svými výtvory se můžete pochlubit ostatním ve formě MMS zprávy, která může mít velikost až 200 kB.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Oba displeje zobrazí až pětašedesát tisíc barev

Aby spojení nevázlo, vybavil výrobce telefon kvalitním připojením GPRS třídy 10 (4+2). Internetu si plně užijete ve spojení s wapovým prohlížečem ve verzi 2.0. Chybějící aplikace lze pak snadno doinstalovat díky podpoře Javy (2.0).

Dnešní telefony si potrpí na multimédia všeho druhu. Motorola V878 má pro vás přichystáno kvalitní čtyřicetihlasé vyzvánění a pětici her, z nichž dvě jsou vytvořeny v Javě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klávesnice má dostatečně velké klávesy

Slabinou telefonu bude asi jeho hovorová výdrž - tři hodiny dnes již nikoho neohromí. Telefon se v Evropě ještě oficiálně neprodává, ale lze si ho objednat například na této stránce za cenu 829.90 euro.

Ve zkratce:

 • Mobilní telefon Motorola V878
 • Síť: GSM 900/1800/1900 MHz
 • Rozměry: 82 x 42 x 21.5 mm
 • Hmotnost: 85 g
 • Displej: 65 536 barev TFT, 128 x 160 pixelů, vnější 96 x 64 pixelů
 • Baterie: Li-Ion
 • Pohotovostní doba: 130 h
 • Doba hovoru: 3 h
 • Foťáček: 310 tisíc pixelů, pomocný blesk
 • Paměť: 2,2 MB, 300 míst v telefonním seznamu
 • Vyzvánění: polyfonní, čtyřicetihlasé
 • Další funkce a vlastnosti: MP3 přehrávač, foto album, MMS, wap 2.0, GPRS (class 10), Java, 5 her (BombHunt, SpaceFighter).
Diskuze (21) Další článek: Bunda se slunečními kolektory pro dobíjení mobilu

Témata článku: Motorola, Véčko, Motor, Kvalitní připojení, Motorol


Určitě si přečtěte