Můj mobil: prázdninová soutěž o Nokii N90

Chtěli byste dvoumegapixelový smartphone Nokia N90? Máte šanci získat ho zadarmo. Napište článek se zkušenostmi se svým mobilním telefonem, zhodnoťte ho a na nejlepší se usměje štěstí. Dnes začíná druhý ročník prázdninové soutěže Můj mobil.
Můj mobil: prázdninová soutěž o Nokii N90
Kapitoly článku

Katalog mobilů se dočkal velkých změn. Je přehlednější a mobilní telefony nyní můžete libovolně řadit nebo bez omezení srovnávat. Jednou z nejpodstatnějších inovací je také možnost psát uživatelské recenze.


Podívejte se, co všechno přináší nový katalog oproti starší verzi

Nová soutěž: napište recenzi a vyhrajte

Zkušenosti s mobilním telefonem jsou před koupí to nejcennější, co může člověk dostat. Spolu s přehledem parametrů a redakční recenzí takový článek o mobilu řekne snad vše, co je potřeba vědět.

Uživatelské recenze ale od čtenářů vyžadují aktivnější přístup. Aby bylo co číst, je třeba recenze také psát. Abyste měli i jiný důvod než jen předat ostatním své zkušenosti, vyhlašujeme prázdninovou soutěž Můj mobil. Podobnost s loňskou soutěží se stejným názvem není příliš náhodná. Opět budeme hledat nejlepší čtenářské zkušenosti a vítěz získá velmi atraktivní výhru: dvoumegapixelový smartphone Nokia N90. K tomu ještě přidáme osm půlročních předplatných Mobilit pro výherce týdenních kol.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Tento telefon může být váš

Chci napsat recenzi, co mám dělat?

1. V rámečku v levém sloupci nebo přímo v katalogu mobilů vyberte telefon, o kterém chcete psát.


Rámeček pro výběr mobilního telefonu

2. Otevře se karta s parametry telefonu, kde v hlavičce klepněte na odkaz Napište vlastní recenzi produktu.

3. Podle pokynů vyplňte formulář

 
Psaní recenze • hodnocení mobilu

V druhé kapitole tohoto článku najdete podrobnější tipy pro psaní.

Můj mobil: pravidla

Podmínka účasti: Soutěže se automaticky zúčastní každý, kdo napíše alespoň jednu uživatelskou recenzi k libovolnému telefonu v novém katalogu mobilů.

Trvání soutěže: Soutěž trvá ode dneška (7. 7. 2005) až do konce srpna (31. 8. 2005). Začátkem záři pak vyhlásíme vítěze.

Výherci: V redakci budeme až do konce srpna vybírat nejlepší uživatelské recenze. Každý den jednu vydáme v článku a po sedmi dnech (vždy v pátek) vyhlásíme vítěze týdenního kola. Autor této recenze získá půlroční předplatné Mobilit a postupuje do finále.

Recenze nebudeme vybírat jen z předchozího dne. Pokud se třeba ještě dnes sejde sedm kvalitních článků se čtenářskými zkušenostmi a žádný další je nepřekoná, budeme je vydávat v celém příštím týdnu.

Do konce srpna tedy vyjde 56 recenzí a bude známo osm finalistů. Z nich v redakci vybereme jednoho, který od nás získá Nokii N90.

Omezení: Nebudeme nijak omezovat počet recenzí, které napíšete. Do týdenního kola se ale můžete dostat jen jednou (podruhé vás nevybereme) a v celé soutěži se váš článek objeví nanejvýš třikrát. Do finále se také můžete dostat pouze jednou – jakmile vyhrajete týdenní kolo, podruhé vás nevybereme.

O co se hraje? Každý výherce týdenního kola získá půlroční předplatné Mobilit. Z osmi finalistů vybereme nejlepší recenzi a její autor vyhraje Nokii N90.

Redakce si vyhrazuje právo na drobné úpravy v pravidlech v průběhu soutěže. Nedokážeme předem odhadnout, jaký bude o soutěž zájem a neradi bychom například docílili toho, že budeme muset vydávat špatné recenze, protože dobré nebudou. Při zkušenostech s loňským ročníkem soutěže Můj mobil ale víme, že toto riziko je velmi malé.


V druhé kapitole
vám poradíme, jak uživatelské recenze psát, co může vést k jejich vyřazení a prozradíme i několik tipů k psaní

Témata článku: Nokia, Ostatní, Nokia N90, Soutěž, MOBI, Loňský ročník, Tučné písmo, Pár tipů, Mobil


Určitě si přečtěte