Můj mobil: rozhodněte o vítězi a novém majiteli Nokie N90!

Soutěž Můj mobil skončila. Kdo napsal nejepší uživatelskou recenzi, kdo se stane vítězem a vyhraje Nokii N90? Zapojte se do rozhodování i vy a hlasujte pro nejlepší uživatelskou recenzi.
Můj mobil: rozhodněte o vítězi a novém majiteli Nokie N90!

Na začátku července jsme spustili velkou prázdninovou soutěž Můj mobil. Soutěže se mohl zúčastnit každý čtenář MobilManie, který napsal článek s praktickými zkušenostmi se svým mobilním telefonem. Soutěž trvala do 1. září a je tedy na čase vyhlásit vítěze. Stane se jím jeden z vítězů týdenních kol a jako odměnu dostane novou Nokii N90.

V průběhu soutěže nám došlo celkem 336 uživatelských recenzí. Každý den jsme z nich vybrali jednu nejlepší a ta se objevila na titulní straně MobilManie. Každý týden jsme z takto vybraných sedmi článků vybírali opět ten nejužitečnější, nejzajímavější, nejpoutavější a také gramaticky i typograficky nejlepší –ten si pak zasloužil postup do finále. Nakonec se nám tedy sešlo osm finalistů. Každý z nich získal půlroční předplatné časopisu Mobility a hlavně možnost vyhrát hlavní cenu – Nokii N90.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N90 - o ni tady běží

Finálové uživatelské recenze:

1. týden: Nokia 6630: Mrazivá dokonalost… nebo je to jinak? 
autor: Deaster

2. týden: Sony Ericsson K300i: Low-end s kvalitním fotoaparátem
autor: GrimWolf

3. týden: Samsung X460: Vajíčko které si neusmažíte
autor: tOplOaDer

4. týden: Nokia 6230: Má ještě co nabídnout? 
autor: Kael

5. týden: Sony Ericsson T630: Dříve můj pán, nyní dobrý sluha 
autor: martinz01

6. týden: Motorola MPx200: velké véčko v malé ruce
autor: Dandab

7. týden: Siemens SX1: král nebo klaun? 
autor: StandaL

8. týden: Sony Ericsson K750i: prázdniny s Klárou 
autor: fido_cz

Hlasujte pro nejlepší recenzi!

Všechny finálové uživatelské recenze jsou velmi kvalitní a vybrat z nich tu nejlepší je velmi obtížné. Proto jsme se rozhodli, že o vítězi nebudeme rozhodovat sami a necháme si poradit i od vás. Všechny recenze si můžete přečíst a pro tu nejlepší vzápětí hlasovat níže.

Ve středu bude hlasování ukončeno. Ze tří recenzí, které získají největší počet hlasů, vybereme v redakci tu nejlepší z nejlepších a v pátek 9. září 2005 vyhlásíme absolutního vítěze soutěže Můj mobil a tedy i výherce Nokie N90.

Diskuze (15) Další článek: Siemens C72: následník levného trůnu (první pohled)

Témata článku: Nokia, Ostatní, Motorola MPx200, Nokia 6230, Nokia 6630, Nokia N90, Samsung X460, Siemens SX1, Sony Ericsson K300i, Sony Ericsson K750i, Sony Ericsson T630, Nov, Sluha, Mobil, Majitel, Vítěz, MOBI, Dobrý sluha