Myslíte to s natáčením na iPhone vážně? Toto příslušenství s MagSafe se vám bude líbit

Apple iPhone se stal v posledních letech velice populárním nástrojem k natáčením videa. Ostatně jeho kvalitou narozdíl od fotek i dodnes vévodí i žebříčkům nejlepším fotomobilů. Společnost Moment nyní představila sadu zajímavého příslušenství s MagSafe, které ocení každý, kdo to s natáčením na iPhone myslí alespoň trošku vážně.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Moment Filmmaker Cage je šikovná klec s MagSafe uchycením, která se při natáčení s iPhonem bude hodit. Nabízí otvory pro uchycení mikrofonu, blesku či dalšího příslušenství.

Tím nejzajímavějším je klec Moment Filmmaker Cage, která se k telefonu elegantně magneticky přichytí skrze MagSafe na zádech a po svém obvodu nabízí spoustu prostoru pro uchycení dalších prvků. K rámu s i tak můžete přichytit lepší přísvit, mikrofon či cokoliv dalšího. Využívá se zde tradičních 1/4“ a 3/8“ závitů a nechybí ani organizér pro kabely.

Apple iPhone 13 Pro 128GB Apple iPhone 13 Pro 128GB
nabízí 3 obchody za ceny od 18 990 Kč
Srovnat ceny na Živě

Rám kombinuje kov a gumu, takže je odolný. Navíc telefon ochrání i před případným pádem, jelikož díky spodnímu výstupku nedojde k přímému kontaktu iPhonu se zemí. Pro uchycení kdekoliv nabízí Moment ještě příslušenství s všeříkajícím názvem Mount Strap Anywhere, který se rovněž k telefonu připojí přes MagSafe. Na zadní části máte oko s nastavitelným průměrem. To můžete uchytit například na řídítka kola či rotopedu, kočárku, nebo zkrátka kamkoliv.

Klec pro mobilní filmaře vyjde na 99 dolarů (cca 2 600 Kč s daní), přičemž za příplatek k ní můžete rovnou přikoupit zmíněný LED přísvit nebo mikrofon pasující do zmíněných závitů. Univerzální Mount Strap Anywhere pak vyjde na 40 dolarů (cca 1 050 Kč s daní). Vzhledem k připojování skrz MagSafe jsou pak oba produkty kompatibilní s iPhony 12 a 13. Objednat si lze oba produkty z webu výrobce i do České republiky.

Moment Filmmaker Cage s uchycením MagSafe: 

Diskuze (1) Další článek: Další manipulace s grafikou. První testy naznačují, že nová řada Xiaomi 12 záměrně omezuje výkon

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Apple, , , , , , Moment, Klec, Telefon, Mikrofon, Rotoped, Česká republika, Natáčení, Uchycení, Zapomnění,