Na české poměry skvělá nabídka! Vodafone má neomezený tarif se 7 GB za 486 Kč

Aktualizováno 13: listopadu ve 14:00: Dobrého pomálu, Vodafone akci ukončil. „Speciální nabídka tarifu Red Naplno 5 GB s 50% slevou za cenu 486 Kč byla ukončena a další aktivace již nejsou možné. Důvodem ukončení pilotu je naplnění kapacity, která byla  pro tuto limitovanou on-line nabídku určená,“ řekla nám Ivana Vejvodová z Vodafonu.


 

Red Naplno 5 GB má v přehledu tarifů standardní cenovku 777 Kč a cedulku „Nejprodávanější“. Myslím, že teď by ji měl Vodafone sundat, protože na stejném webu visí dočasná nabídka na stejný tarif s neomezeným voláním, SMS a 5 GB (další 2 GB čekají v aplikaci) za 486 Kč. Jen těžko říct, jak Vodafone došel k tomu, že sleva ze 777 na 486 Kč je 50 %. Patrně klasická reklamština...

V nabídce nevidíme žádný chyták, jde o klasickou smlouvu na dva roky, akce platí pouze pro nové zákazníky a získat ji mohou pouze po telefonu (v patě stránky stačí zadat vaše aktuální číslo, operátor vám zavolá).

Rychlé srovnání z veřejně dostupné nabídky:

Aktualizováno: Informace o 50% slevě vznikla takto. Standardní cena tarifu bez závazku je 971 Kč. Za podpis smlouvy na dva roky získáte slevu 20 %, tedy cenu 777 Kč. S aktuální akcí a podpisem smlouvy je cena 486 Kč, tedy 50 %.

Diskuze (84) Další článek: Black Friday u Xiaomi: pět týdnů slev na dvojice produktů, objednat můžete online

Témata článku: Tarify a mobilní služby, Operátoři, SMS, Vodafone, Flat, Slevy, Akce, Neomezený tarif, Zajímavosti, Nabídka tarifů, Stejný web, Stejný tarif, Rychlé srovnání, Nový zákazník, Nabídka, Tarif, Skvělá nabídka, Neo, Ivan, Neomezené volání, České poměry, Poměry


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 17

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
T-Mobile rozdává data. Zdarma, pro všechny, bez omezení objemem či rychlostí
Filip Kůžel
Neomezená dataZdarmaT-Mobile
Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin