Nabídne T-Mobile neomezený GPRS paušál?

Neuniklo vám něco? Nokia 6100 je s novým firmwarem lepší - Sony Ericsson T310 s kalendářem a synchronizací - Český Telecom má nové webové stránky - Sony Ericsson končí s mobily pro CDMA - a další zprávy.

Zazpívejte si s Oskarem a staňte se hvězdou
Přijďte Oskarovi zazpívat k svátku a vychutnejte si pocit hvězdy. Oskar vyhlašuje konkurs na pěvecké talenty z řad svých zákazníků. Pojďte dokázat, že “Co Čech …, pardon, Co Oskar, to muzikant“ opravdu platí.
4.7.2003, tisková zpráva

Český Telecom má nové webové stránky
Český Telecom spustil nový web. Stránky jsou barevnější, větší a hezčí - alespoň na první pohled. To ovšem ubírá na přehlednosti. Přibylo více obrázků a celková koncepce se hodně podobá stránkám Eurotelu.
2.7.2003, Votruba Tomáš

Nabídne T-Mobile neomezený GPRS paušál?
Bohužial pre našinca, neobmedzený prenos dát cez GPRS je realitou u T-Mobile USA. A ceny sú viac než ľudové. Pre stávajúcich T-mobile zákazníkov majúcich paušál, alebo pre nových zákazníkov, ktorý sa T-Mobile upíšu aj pre hlasové služby, je poplatok za neobmedzené dáta len 19,99 $ mesačne.
2.7.2003, Hudec Juraj

Sony Ericsson P800 bude mít českou lokalizaci
Společnost GSMobil Group uvede příští týden v pondělí na trh českou lokalizaci Sony Ericssonu P800. Více podrobností zatím neznáme, na akci, která se nejen k této příležitosti koná, bychom měli na test tuto lokalizovanou verzi získat, takže se můžete těšit na recenzi.
1.7.2003, Broža Petr

Český Telecom prodlužuje pilotní projekt bezdrátového internetu
O tři měsíce prodloužil Český Telecom svůj pilotní projekt bezdrátového připojení k internetu zdarma. Vlastníte-li nějaké Wi-Fi zařízení (notebook s kartou, kapesní počítač), můžete se až do konce září zdarma připojit v jedné z dvaceti značkových prodejen Telepoint, na patnácti čerpacích stanicích Shell či v pěti fast-foodech KFC.
1.7.2003, Kuruc Jiří

Sony Ericsson T310 s kalendářem a synchronizací (oživeno)
Podle webu www.clubsonyericsson.com byl pro mobilní telefony uvolněn nový firmware, který přidává možnost synchronizace kontaktů a rovněž podporu kalendáře a poznámek. Podle informací GSMobilu tomu tak skutečně je, nicméně ještě čekáme na potvrzení autorizovaného servisu. Nový firmware má označení R3B.
30.6.2003, Broža Petr

Sony Ericsson končí s mobily pro CDMA
Pro snažší dosažení zisku se společnost Sony Ericsson rozhodla ukončit výrobu CDMA telefonů pro spotřebitele v Severní Americe a uzavřít vývojové centrum v Německu a v USA. Na základě tohoto kroku přijde o práci zhruba 500 lidí.
30.6.2003, Votruba Tomáš

Nokia 6100 je s novým firmwarem lepší
Nokia před nedávnem konečně připravila nový firmware pro svůj mobil Nokia 6100. Nese označení 04.70 NPL-2 a je datován na konec dubna. Ten, kdo si zakoupil tento přístroj, byl jistě překvapen několika málo chybkami, které nový firmware z velké části řeší. Co tedy nový firmware přináší nového.
30.6.2003, Milan Ďásek 

Nová verze Opery pro Nokie 7650 a 3650
Spoločnosť Opera Software vydala upgrade vynikájúceho web browsera pre Nokia Series 60, ktorý bol predstavený na konci dubna tohto roku. Mimo minoritných zlepšení a niekoľko bug fixov prináša nová verzia, Opera 6.01, podporu CSS2 štýlov, umužňujúc tak majiteľom mobilných telefónov Nokia 7650 respektíve 3650 vychutnať si ešte viac browsovanie po skutočnom.
30.6.2003, Juraj Hudec 

Oskar: dvě čísla na jedné SIM
Devátého července by měl Oskar spustit službu „Dvě čísla na jedné SIM“ (to není oficiální název) pro firemní zákazníky. Zatím není jisté, zda půjde o funkci ALS, nicméně naše informace napovídají tomu, že nikoliv. Čísla totiž půjdou přepínat z menu mobilu, takže pravděpodobně půjde o podobné řešení, jaké používá Eurotel.
29.6.2003, Petr Broža

Váš názor Další článek: Samsung SGH-C100: 65 tisíc důvodů k radosti (test)

Témata článku: Ostatní, Paušál, Nokia 6100, Nokia 7650, Sony Ericsson P800, Sony Ericsson T310, Mobil, Neo +, Neo, MOBI, GPRS, Konec dubna, Paus, T - Mobil, KFC