Nahlédněte do dalšího unikátního Apple Storu. Vznikl v budově historického divadla

Ve čtvrtek 24. června se otevírá další Apple Store. Apple Tower Theatre v centru Los Angeles je sice již 26. maloobchodem v oblasti, nicméně tento se nachází v historickém divadle broadwayské čtvrti a je opět jedním z těch skutečně unikátních. Prošel také rozsáhlými restaurátorskými pracemi a Apple se jimi chlubí formou uveřejněné tiskové zprávy.

Budova Tower Theatre byla kdysi domovem vůbec prvního divadla v Los Angeles, nabízela ale i filmová promítání doprovázená zvukem. Divadlo navrhl v roce 1927 architekt S. Charlesem Lee, a fungovalo až do roku 1988. Poté zůstávalo nevyužité. Apple tvrdí, že na projektu obnovy budovy spolupracoval s památkáři, restaurátorskými umělci, a také samotným městem Los Angeles.

Vydejte se na prohlídku unikátního Apple Storu v Los Angeles:

Srdcem budovy je fórum s projekční stěnou, která bude hostit různá sezení z programu Today at Apple pod vedením zaměstnanců společnosti, kterých zde bude pracovat více jak stovka. A protože je LA domovem filmového a televizního průmyslu, bude se program točit především kolem audiovizuální tvorby.

Počítá se ale i s projektem Creative Studios, který zde poskytne technologie, zdroje, praktické zkušenosti a prostor pro příběhy talentovaných programátorů, kteří zde mohou absolvovat devítitýdenní kurz zdarma. Pro veškeré otázky a odpovědi pak budou připraveni technici na Genius baru. Apple prostě posouvá podobu svých obchodů a prezentaci produktů a jejich možností na zcela jinou úroveň. Jen málokterá společnost s luxusním zbožím může nabídnout tak zajímavé prostory a služby.

Via: Apple.com

Váš názor Další článek: RECENZE: Realme 8 5G – vyvážené funkce, přiměřená cena

Témata článku: Apple Store, Prodejny, Los Angeles, Genius, Angeles, Budova, Theatre, Tisková zpráva, Divadlo, ArchitektTaková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

** Ve Windows 10 byla nalezena vážná bezpečnostní zranitelnost ** Prakticky kdokoli přes ni může získat práva administrátora ** Microsoft chybu uznal a nabízí dočasné řešení

Karel Kilián
HesloWindows 10Bezpečnost
Režisér Neill Blomkamp pomáhá indie studiu s multiplayerovou střílečkou

Režisér Neill Blomkamp pomáhá indie studiu s multiplayerovou střílečkou

V rozhovoru s IGN prozradil režisér s láskou k videohrám více o své unikátní roli v týmu.

Oto Schultz
MultiplayerAkce