Nahlédněte do dalšího unikátního Apple Storu. Vznikl v budově historického divadla

Ve čtvrtek 24. června se otevírá další Apple Store. Apple Tower Theatre v centru Los Angeles je sice již 26. maloobchodem v oblasti, nicméně tento se nachází v historickém divadle broadwayské čtvrti a je opět jedním z těch skutečně unikátních. Prošel také rozsáhlými restaurátorskými pracemi a Apple se jimi chlubí formou uveřejněné tiskové zprávy.

Budova Tower Theatre byla kdysi domovem vůbec prvního divadla v Los Angeles, nabízela ale i filmová promítání doprovázená zvukem. Divadlo navrhl v roce 1927 architekt S. Charlesem Lee, a fungovalo až do roku 1988. Poté zůstávalo nevyužité. Apple tvrdí, že na projektu obnovy budovy spolupracoval s památkáři, restaurátorskými umělci, a také samotným městem Los Angeles.

Vydejte se na prohlídku unikátního Apple Storu v Los Angeles:

Srdcem budovy je fórum s projekční stěnou, která bude hostit různá sezení z programu Today at Apple pod vedením zaměstnanců společnosti, kterých zde bude pracovat více jak stovka. A protože je LA domovem filmového a televizního průmyslu, bude se program točit především kolem audiovizuální tvorby.

Počítá se ale i s projektem Creative Studios, který zde poskytne technologie, zdroje, praktické zkušenosti a prostor pro příběhy talentovaných programátorů, kteří zde mohou absolvovat devítitýdenní kurz zdarma. Pro veškeré otázky a odpovědi pak budou připraveni technici na Genius baru. Apple prostě posouvá podobu svých obchodů a prezentaci produktů a jejich možností na zcela jinou úroveň. Jen málokterá společnost s luxusním zbožím může nabídnout tak zajímavé prostory a služby.

Via: Apple.com

Váš názor Další článek: RECENZE: Realme 8 5G – vyvážené funkce, přiměřená cena

Témata článku: Apple Store, Prodejny, Sezení, Angeles, Los Angeles, Budova, Tisková zpráva, Divadlo, Theatre, Genius, Architekt, Tower Theatre