Náhradní termín za Barcelonu: Xiaomi představí řadu Mi 10 pro globální trh na konci března

Xiaomi uvedlo své nejnovější vlajkové modely řady Mi 10 v polovině února v domovské Číně. Jak už bývá zvykem, globální premiéra přichází na řadu o něco později – modely pro Čínu a světové trhy se totiž mohou v drobnostech lišit. Původní termín na konci února výrobce kvůli odpískání veletrhu MWC 2020 zrušil, nyní zvolil jeho náhradu.

Jak vyplývá z informací zveřejněných na sociálních sítích, modely Xiaomi Mi 10 a Xiaomi Mi 10 Pro se dočkají oficiálního představení světové veřejnosti v pátek 27. března 2020 ve 14 hodin. Keynote proběhne ve formě online přenosu přes sociální sítě. Tuto variantu výrobci poslední dobou kvůli koronavirové nákaze volí čím dál častěji. Z přenosu bychom se měli mimo dalších doplňujících informací dozvědět termín dostupnosti a ceny pro evropské trhy.

Váš názor Další článek: Oppo chystá masivní expanzi. Dohodlo spolupráci se 30 velkými operátory

Témata článku: Xiaomi, Čína, Xiaomi, Premiéra, Barcelona, MWC, Keynote, Tisková konference, Online přenos, Živý přenos, Konec března, March, Termín, Model, Trh, Náhradní termín, Původní termín, Globální trh


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 16

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin
RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

** Hezký displej, stereo redoruktory a odolnost IP53 ** Dobrá výdrž a rychlé dobíjení i spolehlivost čtečky otisků ** Vadou na kráse (a zejména funkčnosti) je chybějící NFC

Jakub Vrbacký | 32

Jakub Vrbacký
Nižší třídaRecenze
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety