Navigace Sygic nyní s funkcí HUD zdarma

(Inzerce) Inovativní funkci Head-up Display nyní společnost Sygic nabízí zdarma v rámci balíčků Svět a Evropa, které jsou teď o 40 % levnější.

Sygic je aplikace pro offline navigaci v systémech Android a iPhone. Nabízí velmi kvalitní mapy od společnosti TomTom a je stejně dobrá jako speciální (a drahá) navigační zařízení. Společnost Sygic není známa jen jako přední výrobce navigací pro chytré telefony, ale také svou integrací novátorské funkce HUD (Head-up Display) do navigačního softwaru GPS. Funkce HUD promítá navigační pokyny na přední sklo automobilu a zvyšuje tak bezpečnost řízení v noci.

Klepněte pro větší obrázek

Společnost Sygic nyní nabízí funkci HUD zdarma (obvykle stojí 9,99 eur) – v rámci prémiových balíčků Svět a Evropa, které jsou po dobu letní propagační akce o 40 % levnější. Akce platí do 27. 7. 2014.

Sygic je první offline navigace s funkcí HUD. Navigační pokyny promítané přímo do vašeho zorného pole – na přední sklo – vám umožní udržet pozornost na silnici a užívat si v noci bezpečnou a pohodlnou jízdu.

Prémiové balíčky Evropa (v akci za 29,99 eur) a Svět (v akci za 49,99 eur) obsahují samozřejmě plně vybavenou navigaci, integrovanou databázi bodů zájmu se zajímavými místy, jako jsou památky, restaurace, obchody, parkoviště atd., a možnost mnoha způsoby upravovat trasu, například když se chcete vyhnout placeným silnicím, dálnicím nebo trajektům. Prémiové balíčky obsahují také různé vychytávky jako jsou trojrozměrné mapy, dynamická navigace v jízdních pruzích, zobrazení křižovatek se šipkami v pruzích složitých křižovatek a upozornění na rychlostní radary.

Klepněte pro větší obrázek

Skvělou navigaci charakterizuje spolehlivost a přesnost. Výhodou aplikace pro offline navigaci jako je Sygic je možnost uložení map přímo v zařízení nebo na kartě SD. Když cestujete, můžete narazit na místa se slabým pokrytím nebo se pohybovat v roamingu a váš obvykle tak užitečný chytrý telefon se může změnit v těžítko na papíry. Společnost Sygic vám umožní rozdělit si mapy podle zemí a stahovat pouze ty, které potřebujete. Nabízí také bezplatné aktualizace map – v budoucnu tedy nemusíte počítat s dodatečnými náklady za aktualizace map.

Klepněte pro větší obrázek

Navigace Sygic má na celém světě více než 50 milionů uživatelů a osvědčila se jako kvalitní aplikace. Více než 300 000 uživatelů z komunity systému Android ji ohodnotilo 4,2 hvězdičkami z 5. Sygic je tedy jednou z nejvýše hodnocených prémiových navigačních aplikací dostupných na Google Play. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Prémiová navigace Sygic nabízí jeden týden bezplatného vyzkoušení před zakoupením. U většiny alternativ se musíte zavázat předem a doufat, že vám výsledek bude vyhovovat.  Klepnutím sem si můžete aplikaci stáhnout pre Android, nebo zamiřte přímo do e-shopu společnosti Sygic a využijte propagační akci 40% slevy + bezplatné funkce HUD. Pro instalaci verze pro iPhone kliknete zde.

Další článek: Top 10 smartphonů u našich operátorů v červnu

Témata článku: Inzerce, Zdarma, Sygic, Apple iPhone 4GB, Kvalitní aplikace, Hud, Propagační akce, Dodatečný náklad, Hvězdička, Bezplatné vyzkoušení, Přední výrobce, Žďár, Přední skloVybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Martin Miksa
LowendNižší třídaNákup a ceny
Velký srovnávací test 14 SSD. Disky s kapacitou 1 TB a rozhraním M.2 NVMe jsou po roce lepší a levnější

Velký srovnávací test 14 SSD. Disky s kapacitou 1 TB a rozhraním M.2 NVMe jsou po roce lepší a levnější

Maximální rychlost rozhraní PCIe 4.0 je zcela saturována, a tak výrobci po špičkových modelech uvádějí i zástupce nižších tříd. Rozdíly v ceně i výkonu jsou ohromné a najít dobrou koupi není tak snadné.

Jiří Kuruc
SSDTesty
Kupujeme televizor: kdy vyžadovat HDMI 2.1 a kdy stačí HDMI 2.0

Kupujeme televizor: kdy vyžadovat HDMI 2.1 a kdy stačí HDMI 2.0

HDMI 2.1 letos dorazilo v plné síle a už není výsadou několika televizorů. Co přináší hráčům? A co filmovým fanouškům?

Jaromír Puk
Televizory