Nebezpečná magie a tvrdý knockout (Java hry)

Zahrajte si na Rockyho a v ringu zdolejte všechny soupeře. Ve variaci na tetris sveďte vesmírnou bitvu.

Pravidelná porce mobilních her přináší skvělý sportovní zážitek v boxerském díle Gameloftu K.O. Fighters, příznivci RPGček ocení Elemental Mage s výbornou hratelností. Crazy Spacy je tradiční arkáda vystavěná na modelu legendárního tetrisu, pro odreagování přichází lehce erotická hříčka Sexix.  Podle návodu v závěru článku si nezapomeňte ověřit, zda je vybraná hra určena pro váš telefon.

Elemental Mage

Máte chuť zahrát si opravdové RPG, které víc než cokoliv sází na hratelnost? Žánrově Elemental Mage spadá právě mezi RPG a jak název napovídá, bude se především kouzlit. Váš hrdina bude mít po ruce celkem tři různé styly kouzel. Ty se výrazně odlišují, takže volbou každého z nich se hra ubere úplně jiným směrem. Jedná se o oheň, led a přírodu. Každý z těchto „živlů“ na nepřátele působí trochu jinak, musíte proto najít vhodný kompromis, abyste příliš neupřednostňovali pouze jediný styl a potom vám nechyběly některé z předností ostatních.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Grafika je v Elemental Mage bohužel až na druhém místě. Pokud očekáváte detailní grafické zpracování a dech beroucí scenérie, pak asi budete zklamáni. Jestliže vám však jde o nekonečnou hrací dobu, propracovaný herní systém a hodláte se u hraní zapotit nejen mačkáním pětky, pak si Elemental Mage oblíbíte. Hra vás skrz 4 prostředí zavede na celkem 50 různých misí. Hrací doba se tak počítá ne na minuty, ale na hodiny.

Elemental Mage (RPG):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HZNFE na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

K.O. Fighters

Levý hák, pravý hák, rozostřené vidění. Pravý hák, trocha krve ze rtu. Levá, pravá, pravá, levá. Ze rtu teče červená proudem, nos je asi zlomený. To je box – sport pro opravdové muže a nyní se díky Gameloftu dostává i do mobilů. Mobilní box je na rozdíl od toho skutečného založen čistě na postřehu a rychlosti, odpadá fyzická složka. K dispozici máte zhruba deset základních úderů, přičemž jen jejich správnou kombinací dosáhnete úspěchu. Pro pohyb slouží pouhá dvě tlačítka, zbylých sedm tlačítek je určeno pouze k úderům.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jak jsme u Gameloftu zvyklí, hra vás nenutí, abyste s ní trávili dlouhé hodiny. Můžete si zahrát jen občas, nebo třeba jen trénovat – to všechno je přesným opakem toho, co se děje v režimu kariéry. Zde je naopak vaše maximální účast žádoucí. Kromě role samotného hráče si také zkusíte, jaké je to být trenérem.Sezóna v sobě zahrnuje i veškeré dění ze zákulisí. Nikdy tak nebojujete se soupeřem, který se vám nelíbí – vždy máte možnost volby, souboje se předem domlouvají. Můžete také rozhodovat, co a jak bude váš boxer trénovat, což se promítá i do jeho stylu a fyzické kondice. Tahounem hratelnosti je výborná atmosféra. Ta je tvořena jak dokonalou hudbou a především grafikou. Prakticky není co vyčíst. Hratelnost počítá s tím, že si hru budete chtít vychutnávat dlouho a intenzivně.

K.O. Fighters (sportovní):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HFWKW na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Crazy Spacy

Tato logická hra vychází z osvědčené klasiky tetris a lehce ji inovuje, aby aspoň na chvíli udržela vaši pozornost (než vás zase začne nudit). Za úkol máte tentokrát poskládat stejnobarevné kostky horizontálně nebo vertikálně k sobě a tím se jich zbavit. Na rozdíl od tetrisu se budete pohybovat v horní části obrazovky a kostky nahoru vyzvedávat. Poté si je směrovými šipkami usadíte tam, kde jsou potřeba, aby řada mohla vymizet. Zajímavá je možnost výběru tří hrdinů, z nichž každý má trochu jiné vlastnosti a podle toho se s ním hůře nebo snadněji daří regulovat různé pohyby s kostkami.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Crazy Spacy (arkáda):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HRDFG na číslo 900 09 50 (cena 50 Kč)

Sexix

Lehce erotická variace na hru Xonix, kterou znají majitelé telefonů Sony Ericsson. Za úkol máte ukrojit co největší díl hracího pole, ale nesmíte se nechat chytit od potvor, které po obrazovce pobíhají. Čím menší kousek hracího pole zbývá, tím více jsou v něm příšerky koncentrovány, takže ukrojit další díl je těžší. Do dalšího levelu postupujete v okamžiku, kdy jste odřízli potřebnou část obrazovky. S narůstající obtížnosti se požadované procento zvyšuje. Při úspěšném procházení hrou se vám budou zobrazovat erotické fotografie blondýnky Anny.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Sexix (erotická):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HENKR na číslo 909 09 79 (cena 79 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).

Váš názor Další článek: Hrajte s Vodafonem o Samsung Soul b

Témata článku: , , , Tvrdý, Mág, Největší díl, Odreagování, Magie, Nebe, TV +, Magi