Nechte si doručit zboží z Alzy do prodejny budoucnosti a vyhrajte fialový Samsung Galaxy S9

Nechte si doručit zboží z Alzy do prodejny budoucnosti a vyhrajte fialový Samsung Galaxy S9

Do prodeje se v nejbližších dnech chystá dvojice vlajkových smartphonů Samsung Galaxy S9 a S9+. V předprodejní akci můžete ušetřit díky bonusu a šrotovnému, anebo můžete telefon rovnou vyhrát. Akci připravil obchod Alza.cz, který se tak zároveň rozhodl propagovat svoji „prodejnu budoucnosti“ na pražské Floře.

Prodejce dává do soutěže celkem 5 ks fialového provedení Samsungu Galaxy S9 64GB. Hodnota každého telefonu je 21 990 Kč. Při nákupu jakéhokoli zboží v e-shopu Alzy si stačí od pondělí 12. do pátku 16. března 2018 nechat svoji objednávku doručit do prodejny budoucnosti.

Každý den zde vyhraje vždy 50. objednávka v pořadí (v boxu bude k objednávce navíc přidán voucher na výhru v podobě smartphonu Galaxy S9), a to bez ohledu na druh nebo cenu zakoupeného zboží. Slavnostní předání pěti smartphonů proběhne v pondělí 19. března 2018 v 18:30 přímo v prodejně budoucnosti.

První dojmy ze Samsungu Galaxy S9 a S9+:

Diskuze (4) Další článek: RECENZE: Samsung Galaxy S9+ — kouzelný čtverec zpomalí čas i váš tep

Témata článku: Smartphony, Akce, Alza, Soutěže, Samsung Galaxy S9, Galaxy s, Flora, Slavnostní předání, Zakoupené zboží, NEC, Zboží, Objednávka, Samsung Galaxy s, Budoucnost, Voucher, Vlajkový smartphone, Fialové provedení, První dojem, Prodejna, GAL, Sam, Nejbližší den


Určitě si přečtěte