Nejlehčí nositelnost pro měření kvality spánku. Chytrý prsten Ultrahuman Ring Air si objednáte už i z Česka

  • Značka Ultrahuman nabízí lehký chytrý prsten
  • Eviduje tep, teplotu, spánek, okysličení krve i váš pohyb
  • Na vnější stranu prstýnku si můžete nechat vyrýt krátké slovo

Na Kickstarteru se objevila nová kampaň, jejíž hvězdou je chytrý prstem Ultrahuman Ring Air. Ten se začal v USA prodávat v letošním roce, do zbytku světa se dostane až prostřednictvím crowdfundingového portálu. K dostání je v několika podobách, mezi nimiž jsou ty nejlevnější „perky“ už téměř vyprodané. K prvním uživatelům mimo USA se chytrý prsten dostane letos v říjnu.

Prsten má tloušťku 2,4 mm a váží pouhé 2,4 gramy. Jedná se tak zatím o nejtenčí a nejlehčí prsten značky. Dokáže měřit kvalitu spánku a vestavěný teploměr rozpozná blížící se nemoc. Prstem eviduje cvičení, detekuje váš pohyb, změří srdeční tep a jeho variabilitu, okysličení krve a navrch přidává i voděodolnost do 100 metrů pod vodní hladinu. Připojíte jej k Androidům (6.0 vyšší) i iPhonům (iOS 14 a vyšší) prostřednictvím Bluetooth 5 Low Energy a párovací aplikace Ultrahuman.

Klepněte pro větší obrázek

Základem je výběr správné velikosti prstýnku (vzorník vám firma zašle bezplatně hned po objednání), v kampani na Kickstarteru si můžete na titanový plášť prstýnku v barvě Black Mirror nechat vyrýt zvolené slovo. K tomu dostanete i celoživotní předplatné sotwarových funkcí v párovací mobilní aplikaci, v krabičce dále najdete oboustraný USB-C kabel a nabíječku. Na jedno nabití vydrží prstýnek s 24mAh baterií až šest dní. Cena nejlevnější varianty začíná na 273 librách, což činí necelých 8 tisíc korun. K tomu však musíte připočít ještě české DPH a clo.

Představení prstýnku Ultrahuman Ring Air:

Zdroj: Kickstarter

Diskuze (2) Další článek: Telefon nebo tablet od Samsungu proměníte na druhý displej pro počítač. Poradíme, jak na to

Témata článku: , , , , , , , , , , , Tep, Ring Air, Okysličení, Krev, Česká republika, IPhonům, Prstýnek, Prsten, Black Mirror, Měření kvality,