Nejlepší aplikace pro tento týden: AR muzeum, vědomostní sociální síť a přání k jmeninám

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Mealligram

Zhubněte přebytečná kila a stravujte se zdravěji

  • iOS: zdarma (zatím bez hodnocení)
  • Android: zdarma (zatím bez hodnocení)

Chcete-li zdravěji jíst nebo shodit pár kilo váhy a nevíte, co to bude obnášet, tak je pro začátek vhodné mít přehled o tom, co jíte. To abyste mohli svůj jídelníček vhodným způsobem upravit. A právě k tomu je zde Mealligram, který vám pomůže vytvořit si nový návyk ve sledování svého příjmu potravy.

Klepněte pro větší obrázek

Jde na to skrze fotografie, kdy si své jídlo vyfotíte a přidáte do aplikace. Připíšete, o jaký druh jídla se jedná (snídaně, oběd, večeře, svačina) a přidáte další podrobnosti, jako je samozřejmě množství atd. Kromě svého stravování pak lze v aplikaci sledovat i pitný režim nebo své cvičení.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Nenaleťte podvodníkům. Za modrým WhatsAppem se skrývá malware, který chce ukrást vaše data

Témata článku: , , , , , , , Pro +, Web, Česká republika, Lite verze, ATT, Aplikace, ERecept, Hodnocení, Muzeum, Večeře, Stravování, Sledování uživatelů, David Attenborough, Praní, EUC, Wikipedia, Jídelníček, Jmeniny,