Nejlepší aplikace pro tento týden: Co se děje ve vaší obci, výlety za studánkami a dávkování léků

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

V obraze – vím, co se děje

Abyste věděli, co se ve vaší obci děje a bude dít

  • iOS: zdarma (hodnocení 70 %)
  • Android: zdarma (hodnocení 70 %)

Aplikace přináší přehled aktualit z webu vybraných obcí a příspěvkových informací, upozorní vás na nově vložené zprávy, dozvíte se včas o pořádaných akcích, můžete si prohlédnout fotografie nebo dokumenty vyvěšené na úřední desce. K tomu jsou přítomny i patřičné kontakty na dané obce.

Klepněte pro větší obrázek

Titul nevyžaduje žádnou registraci uživatele, ani o něm nesbírá jakékoli osobní údaje. Samozřejmostí jsou pak notifikace, které vás informují o nově publikovaném obsahu. Ten poskytuje už více jak 1 600 organizací z celé České republiky.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Honor otevřel v Praze centrálu pro střední Evropu. Nové smartphony přijdou brzy do Česka

Témata článku: Android, iOS, Mobilní aplikace, Nejlepší aplikace, Česká republika, Hodnocení, Obec, Aplikace, Výlet, DávkováníRychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid