Nejlepší aplikace pro tento týden: Cvičení těla, jazyka, ducha i mysli

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Fitness Cvičení od Getfit

30denní výzva na hubnutí

  • iOS: zdarma (hodnocení 82 %)
  • Android: zdarma (hodnocení 74 %)

Hledáte-li prověřený plán cvičení, tak s GetFit se můžete připojit k jednomu ze čtyř programů Masterclass navržených a používaných certifikovanými trenéry. Zajímavostí je, že se zde nachází i takový cvičební program, který se inspiroval profesionální přípravou astronautů a je tedy založený na jejich standardním cvičebním plánu během letu.

Klepněte pro větší obrázek

Přítomna jsou i videa cvičení s hlasovými komentáři, časovačem a stopkami, která vás povedou a vysvětlí techniku, abyste si mohli být jisti, že děláte všechno správným způsobem. Zajímavé jsou ale i tréninky dne, které vám po každý den předkládají jiná cvičení, aby vás ta stejná opakování nezačala brzy nudit. Vše bez nutnosti navštěvovat posilovny a bez nutnosti využití cvičících nástrojů.

  • Nákupy in-app: ano (členské předplatné)
  • Vhodné i pro tablety: ne
  • Web: GetFit

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Chcete fotit ryby iPhonem? Apple se chystá na ovládání telefonu pod vodou

Témata článku: Android, iOS, Mobilní aplikace, Nejlepší aplikace, předplatné, Aplikace, ARki, Nákup, Cvičení, Todoist, GRE, Dropbox, Úzkost, Hodnocení, Getfit, English, Mail, JazykVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály