Nejlepší aplikace pro tento týden: Fotbalové výzvy, 2D animace a umělecká díla s přispěním AI

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Just Football

Vyzvěte fotbalisty z celého světa

  • iOS: zdarma (zatím bez hodnocení)
  • Android: zdarma (zatím bez hodnocení)

Hrajte fotbal kdykoli a kdekoli, i když nemáte žádné protihráče ani spoluhráče. Vytvoříte si zde vlastního fotbalistu a vydáte se s ním zdolávat více jak 15 různých fotbalových výzev. Své výsledky pak samozřejmě porovnáváte i s ostatními.

Klepněte pro větší obrázek

Díky tomu také svému virtuálnímu „já“ budujete patřičnou kariéru. Aplikace vás ale může učit i různým fotbalovým dovednostem, které pak můžete zúročit ve skutečném mači. Jedná se tedy o poměrně originální koncept, který nutí své uživatele zvednout se z kancelářských židlí a pohodlných pohovek a dělat nějakou tu aktivitu.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Google tahá esa z rukávu. S předstihem ukázal Pixel 7, hodinky Pixel Watch a tablet. Jen skládačka chybí

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Nejlepší aplikace, iOS, Apple Watch, Umělecké dílo, Nákup, Spoluhráč, Sluneční soustava, Alpy, University of London, Institut, Aplikace, Animace, Pro +, Hodnocení, Telefony s Androidem na Heureka.cz