Nejlepší aplikace pro tento týden. Jak se zbavit akné, čtenářský deník a kurz typografie

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Acne-Safe

Zbavte se akné

  • iOS: zdarma (zatím bez hodnocení) 
  • Android: zdarma (zatím bez hodnocení)

Pokud máte pleť náchylnou k akné, je vhodné kontrolovat seznam složek ve vámi používaných pleťových produktech právě proto, zda neobsahují komedogenní složky nebo složky ucpávající póry. Možná si ani neuvědomujete, že váš hydratační krém, make-up nebo šampon mohou být tím důvodem, proč se nemůžete akné úplně zbavit.

Klepněte pro větší obrázek

Tato aplikace vám umožňuje snadno zkontrolovat, zda seznam složek produktu obsahuje přísady ucpávající póry nebo zda je použití produktu bezpečné na aknózní pleť. Žádný zázrak od toho nečekejte, protože je aplikace skutečně jednoduchá, třeba vám ale opravdu pomůže.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: OnePlus 11 je v evropském e-shopu pro Čechy brutálně předražený. Hůř už jsou na tom jenom Maďaři

Témata článku: , , , , , , , Aplikace, Hodnocení, Matha, Reading, Insight, Nákup, Akné, Typografie,