Nejlepší aplikace pro tento týden: Kde se válčí, sledování leteckého provozu, analýza dětského pláče

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Headway

Za 15 minut přečtená kniha

  • iOS: zdarma (hodnocení 90 %)
  • Android: zdarma (hodnocení 70 %)

Tolik knížek, a tak málo času na to si je přečíst. Jestli nemáte prostor k tomu sednout si na celé odpoledne k nějaké literatuře a poctivě se jí věnovat a jste-li lačni po informacích, můžete vyzkoušet titul Headway. Ten totiž obsahuje stručný přehled všech nejnovějších (a tedy i těch nejlepších) titulů.

Klepněte pro větší obrázek

V 15minutových souhrnech se dozvíte to nejdůležitější z jednotlivých děl, která jsou zahrnuta z opravdu široké škály oblastí, a to od byznysu přes populárně naučné evergreeny až po nejúspěšnější beletristické novinky.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Toto jinde nenajdete. Herní Lenovo Legion Y70 nabízí hybridní úložiště, které kombinuje UFS a SSD disk

Témata článku: , , , , , Letecký provoz, Pláč, Islámský stát, Irák, Hodnocení, Kalifornie, Aplikace, Evropa, Uvolnění, Pro +, Venezuela, Weather,