Nejlepší aplikace pro tento týden: Klon BeReal od TikToku, kitesurfing a udržování prospěšných návyků

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

TikTok Now

Klon BeReal v podání TikToku

  • iOS: zdarma (zatím bez hodnocení)
  • Android: zdarma (zatím bez hodnocení)

TikTok není jediným, kdo udává trendy, které se snaží ostatní kopírovat (zejména Instagram a YouTube). Svět nyní hodně řeší síť BeReal, a protože si je toho vědom právě i TikTok, tak jen neaktualizoval svůj titul, ale přispěchal se svým vlastním separátním klonem.

Klepněte pro větší obrázek

I on má ale vlastně stejnou náplň ve sdílení nejautentičtějších momentů. Denně tak budete i zde dostávat náhodná upozornění, a to ve stejný čas jako vaši přátelé, kdy máte k dispozici jen tříminutový časový úsek k tomu něco v síti publikovat. Může se jednat nejen o fotografii pořízenou z předního i zadního fotoaparátu, ale i 10s video.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Pixel 7. Telefony od Googlu mají vyhlazenější design, vylepšený foťák a vestavěnou VPN

Témata článku: , , , , , , , , , , Tim Management, Klon, Hodnocení, Nákup, Doprovod, Hyper-V, Aplikace, Návyk, Full Frame, UDR,