Nejlepší aplikace pro tento týden: Měření osobní výkonnosti, numerologie a udržitelná kuchyně

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Motivation

Citáty k pozitivní motivaci

  • iOS: zdarma (hodnocení 96 %)
  • Android: zdarma (hodnocení 92 %)

Změňte svůj život silou motivace – to alespoň hlásá tato aplikace, která má za cíl to, abyste ji používali jako součást své každodenní rutiny k „optimalizaci“ své nálady. Tyto pozitivní připomenutí jsou totiž účinným a efektivním způsobem, jak se udržet ideálně naladěni i v obtížných dobách a jak se vhodně inspirovat při snaze dosáhnout svých cílů a snů.

Klepněte pro větší obrázek

Na výběr je z mnoha kategorií, které se hodí pro každou situaci. Pokud tedy třeba začínáte se cvičením, vyberete si motivační texty právě z této kategorie a nastavíte si notifikace. Poté už se o vše postará váš telefon, který vám včas pošle to pravé „nakopnutí“.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Apple spustil program uživatelských oprav. Náhradní díly si pohlídá, budou vázány na konkrétní iPhone

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Nejlepší aplikace, iOS, Kuchyně, Dobrodruh, UDR, Aplikace, Nákup, Pro +, Hodnocení, Telefony s iOS na Heureka.cz