Nejlepší aplikace pro tento týden: Monitorování cukrovky, lepší usínání a námořní mapy

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Glucly 

Aplikace pro monitorováni cukrovky 

  • iOS: 49 Kč (zatím bez hodnocení) 
  • Android: zdarma (hodnocení 74 %) 

Zadávání měření je v aplikaci navrženo tak, aby bylo co nejjednodušší. Při každodenním používání vám tak zabere minimum času. Na základě vašich dat automaticky vytvoří statistiky, grafy a exporty, které můžete jednoduše sdílet pomocí odkazu se svým lékařem. Navíc si je můžete snadno vytisknout nebo uložit jako PDF.

Klepněte pro větší obrázek

S naměřenou hodnotou tak můžete k měření přidat další informace, jako zda se měříte před nebo po jídle, zda jste si vzali léky, jak se cítíte, zda jste cvičili, jaká je vaše aktuální hmotnost, nebo můžete přidat k měření nějakou další poznámku. V nastavení lze mimo jiné nastavit připomínku, abyste nezapomněli na své léky nebo dávku inzulínu. 

  • Nákupy in-app: ne 
  • Vhodné i pro tablety: ne 

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Košík vylepšil aplikaci pro nákup potravin. Snazší je dodatečné objednání, reklamace i sledování kurýra

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Apple Watch, Google Play, Nejlepší aplikace, PDF, Aplikace, Usínání, Michelin, Rozpis, Reliéf, Hodnocení, Mapa, Cukrovka, Telefony s Androidem na Heureka.cz