Nejlepší aplikace pro tento týden: Na pomoc stromům, benefity pro dárce plazmy a přesný výškoměr

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Tree Check

Sociální síť se stromy

  • iOS: zdarma (hodnocení 80 %)
  • Android: zdarma (hodnocení 56 %)

Aplikace vám umožní rozeznat z fotografie druh stromu. Zjistíte tak, jaké jsou jeho typické vlastnosti, ale také zajímavosti, kolik takový strom vypaří vody, jaký poskytne stín a nakolik zchladí horkou ulici. S Tree Check tedy získáte inspiraci, jak stromy pomáhají našemu životu ve městě.

Klepněte pro větší obrázek

Stromy ve městě to totiž nemají lehké. Mají málo prostoru pro kořeny, stejně jako málo vody. S aplikací zjistíte, v jakém stavu strom je a jak mu můžete pomoci. Navštívené stromy můžete zalít, přidat je do mapy, znovu je navštívit, nebo si z nich vytvořit vlastní herbář a udělat si například sbírku všech památných stromů ve svém městě.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Pixel 6a přežil nešetrné zacházení. Cenově dostupnější Pixel šetří na detailech, nikoliv na kvalitě zpracování

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Nejlepší aplikace, Internet, GPS, Facebook, Twitter, Rychlost přehrávání, Aplikace, Výškoměr, Vyškov, Dárce, PDF, Strom, Hodnocení, Plazma, Telefony s Androidem na Heureka.cz