Nejlepší aplikace pro tento týden: Poznej ptáka a přenos hudby mezi Apple Music a Spotify

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

NextUp Comedy

Trochu jiná streamující služba

  • iOS: zdarma (zatím bez hodnocení)
  • Android: zdarma (zatím bez hodnocení)

Netflix, HBO Max, Disney+, Apple TV+ – video streamujících služeb je i u nás dostupných už poměrně hodně. Všechny ale nabízejí podobný obsah, tedy filmy nebo seriály. Máte ale rádi především stand-up? Tak jste právě našli svou novou nejoblíbenější platformu.

Klepněte pro větší obrázek

NextUp vám poskytne výhradně stand-up obsah, a to od starých známých harcovníků po nově vycházející hvězdy. Vyjma klasických pořadů jsou zde k dispozici i jejich speciály nebo rovnou živá vysílání. 7 dní máte na zkoušku zdarma, pak se platí předplatné od 209 Kč měsíčně.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Garmin má nové hodinky pro běžce. Jedny zaujmou solárním článkem, druhé cenou

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Nejlepší aplikace, iOS, GPS, Tidal, Netflix, Apple Music, Spotify, Apple TV, YouTube Music, Hodnocení, Hudba, Pták, HBO Max, Disney +, Aplikace, Kemp, Telefony s Androidem na Heureka.cz