Nejlepší aplikace pro tento týden: Předpověď polární záře, denní plánovač a změna HBO na Max

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Aurora Alerts

Předpověď nejen polární záře

  • iOS: zdarma (zatím bez hodnocení) 
  • Android: zdarma (hodnocení 80 %)

Díky sluneční aktivitě jsme nedávno měli možnost vidět polární záři i v našich končinách. Pokud jste ji ale prošvihli a tu příští už si rozhodně ujít nechat nechcete, stačí vám sledovat její předpověď v aplikaci Aurora Alerts.

Klepněte pro větší obrázek

Najdete zde přesnou předpověď na následující hodinu, tu s povětrnostními podmínkami na tři dny dopředu a pak i dlouhodobou, která aktivitu polární záře předpovídá na 27 dní dopředu. Předpověď je pak zobrazována buď pro vaši aktuální polohu, nebo pro tu ručně zvolenou. Data se berou přímo od NASA.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Diskuze (1) Další článek: Aktualizace na Android 14 jdou pomalu. Nejvíc zařízení pořád používá dva roky starý Android 13

Témata článku: , , , , , , Předpověď, Polární zář, Cartoon Network, Warner Bros, Aplikace, Woody, Zář, CSV, HBO Max, Hodnocení,