Nejlepší aplikace pro tento týden: Prevence před vyhořením, jak jezdit na koni a interaktivní dětské knihy

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Digiburn

Prevence před osobním vyhořením

  • iOS: zdarma (zatím bez hodnocení)
  • Android: zdarma (zatím bez hodnocení)

Titul se snaží poskytnout vám zrcadlo vaší duševní pohody. Jde na to ve čtyřech krocích. Předně aplikaci odpovíte na několik otázek a pokusíte se nad nimi zamyslet. Poté se budete snažit porozumět příčinám, které stojí za vašimi myšlenkami a činy. Následně získáte skóre, abyste viděli, jak se vám daří. Nakonec už jen stačí pracovat na svých kritických oblastech podle pečlivě vybraných technik.

Klepněte pro větší obrázek

Digiburn je postavený na metodologiích hodnocení v kombinaci s digitálním modelováním dat, kdy přetváří proces diagnostiky a snaží se o prevenci a léčbu syndromu vyhoření. Pomáhá tedy reflektovat a porozumět vaší současné duševní pohodě, pocitům, myšlenkám a činům. Přítomné tipy pak zahrnují osvědčené metodiky a autorské techniky vytvořené týmem odborníků.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Fooder je jako Tinder. Jen je český a místo protějšku v něm hledáte nejlepší jídlo v okolí

Témata článku: , , , , ICloud, Jezdec, Pro +, Disk Google, Uložení, Hodnocení, Kniha, Nákup, PDF, Aplikace, Kuchařka, Dropbox, Prevence, Burnout, Formátování, Vyhoření, Typografie,