Nejlepší aplikace pro tento týden: Procvičování pánevního dna, tenisová sociální síť a druhý displej pro PC

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Feel better by de

Jak se cítit lépe každý den

  • iOS: zdarma (hodnocení 100 %)
  • Android: zdarma (hodnocení 94 %)

Aplikace si klade za cíl, abyste se s její pomocí jednoduše cítili lépe. Jde na to skrze čtyři pilíře zdraví, kterými jsou rostlinné recepty, pohybová cvičení, všímavost a meditace a samozřejmě spánek. Najdete zde tak více jak 700 lahodných veganských receptů, přičemž nechybí ani plánovač jídel a nákupní lístek, na který si můžete zapisovat suroviny, které vám aktuálně doma došly.

Klepněte pro větší obrázek

Pohybových kurzů je pak kolem 250, a sestavili je ti největší odborníci na jógu, pilates, barre, kardio, sílu ale i strečink. Všechna cvičení pak trvají od 10 po maximálně 60 minut. Meditace pak samozřejmě učí práce s dechem, reflexní terapií, masáže atd. 

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Recenze mobilu Vivo Y33s. Design a foťáky spíše nudí, výdrž jej však vrací zpět do hry

Témata článku: , , , , , , Displej, ? Displej, Rozptylování, Dotyk prstů, Aplikace, Pro +, Barre, MAC, Hodnocení, Procvičování, Pánev,