Nejlepší aplikace pro tento týden: Psaní deníku, sledování denních návyků a základy programování

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Soso note

Aplikace pro psaní deníku

  • iOS: 49 Kč (zatím bez hodnocení)
  • Android: 46 Kč (zatím bez hodnocení)

Když se podíváte do minulosti, možná zjistíte, že vám jednotlivé dny tak nějak splývají dohromady. S aplikací pro psaní deníku si ale na uplynulé dny, všední i výjimečné, snadno vzpomenete a zamyslíte se nad nimi.

Klepněte pro větší obrázek

Ano, je to trochu dětinské, protože samolepky roztomilých medvídků s různými výrazy v obličeji nepůsobí zrovna dospěle, ale protože pomohou na první pohled určit, jak se cítíte, jsou jasným přínosem. Možná si pak s postupem času začnete všímat, které samolepky používáte nejčastěji, a jak se vám v průběhu týdnů a měsíců mění nálada.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Huawei Watch Fit 2 přidaly na eleganci a jdou přímo proti Apple Watch

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Apple Watch, Nejlepší aplikace, Psaní, HTML, Programování, Python, Psaní deníku, Hodnocení, Návyk, CSS, LSD, Aplikace, Apple Watch na Heureka.cz