Nejlepší aplikace pro tento týden: Rady pro lepší spánek, evidence pití kávy a videa s efektem VHS kazet

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

HabitMinder

Denní plánovač cílů a seznam úkolů

  • iOS: zdarma (hodnocení 88 %)
  • Android: zdarma (zatím bez hodnocení)

Dobré návyky si člověk těžko osvojí jen silou své vůle. Někdy k tomu potřebuje i trochu postrčit, a pokud nemáte svého vlastní kouče, který by tak učinil, hodí se vám samozřejmě aplikace. A jak jistě tušíte, je tu od toho HabitMinder, který vám pomůže osvojit si rutiny vedoucí k jasné změně.

Klepněte pro větší obrázek

Dává vám totiž připomenutí, ukazuje ale i pokrok. Právě toto vás pak bude motivovat k tomu, abyste postupně dosahovali svých cílů. Nechybí ani podpora pro zdravotnické aplikace, chytré hodinky nebo widgety, se kterými budete mít neustále přehled o všem, co potřebujete.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: 4Q 2021: Apple stvrdil pozici mobilního lídra. Samsung se dívá s odstupem, na dalších místech se perou čínské značky

Témata článku: , , , , Evidence, VHS, Pro +, Video Editor, Pití, ATT, Kazeta, Káva, Efekt, Hodnocení, Aplikace,