Nejlepší aplikace pro tento týden: Školní plánovač, pořadač receptů a 3D skener objektů

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Classify

Školní plánovač

  • iOS: zdarma (zatím bez hodnocení) 
  • Android: zdarma (zatím bez hodnocení)

Je jedno, jestli chodíte na základku, střední nebo vysokou, Classify je pravděpodobně ta jediná aplikace, kterou budete pro organizaci své výuky skutečně potřebovat. Budete si zde vést povědomí o domácích úkolech, spravovat svůj rozvrh hodin, události, kroužky a mnoho dalšího.

Klepněte pro větší obrázek

Je to vlastně i takový digitální deník, do kterého můžete přidávat soubory a obrázky a seznamy ať už čehokoli, stejně jako jednotlivým záznamům nastavovat připomenutí. Pak jsou zde ještě podrobné statistiky, které vám třeba poví, kolik hodin jste již strávili svým studiem – i když chce zrovna tohle někdo vůbec vědět?

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Testujeme Apple Watch Ultra 2 a Series 9. Navenek stejné jako loni, ale umí pár nových triků

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Nejlepší aplikace, Instagram, YouTube, TikTok, Recept, Web, Aplikace, Plánovač, Hodnocení, Pořadač, Skener, Kroužky, Telefony s iOS na Heureka.cz