Nejlepší aplikace pro tento týden: Spánkový deník, sdílené útraty, hubnutí a hravé učení

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Dreamwell

Snění o lepším světě

  • iOS: zdarma (zatím bez hodnocení)
  • Android: zdarma (zatím bez hodnocení)

Dobrý spánek je potřebný k tomu, aby lidé a ostatně i celá společnost prosperovala. Sny také přinesly vědecké a kreativní poznatky. DreamWell proto nabízí patřičné nástroje, aby každý mohl dobře spát a stejně tak dobře snít.

Klepněte pro větší obrázek

K tomu je zde nabízen bezplatný ranní check-in, který se vás zeptá, jak jste spali, jak se cítíte a jestli máte povědomí o tom, že jste vlastně snili. Z části se tak jedná o spánkový deník a z části jde o „tracker“ snů. Navíc existují vědecké důkazy o tom, že vzpomínání na své sny zlepšuje paměť.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Axon 40 Pro zůstal věrný průstřelu. Smartphone vyšší střední třídy má v Evropě sympatickou cenovku

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Nejlepší aplikace, Hodnocení, Aplikace, Útrata, Hubnutí, Nákup, BMI, Učení, Telefony s Androidem na Heureka.cz