Nejlepší aplikace pro tento týden: Trackování vodních sportů, efekty ve videu a vizualizace zahrádky

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Waterspeed

Aplikace pro milovníky vodních sportů

  • iOS: zdarma (hodnocení 98 %)

Protože zde máme léto, protože jsou zde prázdniny, a protože panují značná vedra, jistě se můžete chtít jít svlažit do nějakého toho koupaliště. Pokud ale jen plavání není vaším šálkem kávy, můžete si oblíbit i vodní sporty. Jak si při nich povedete, vám pak poví právě aplikace Waterspeed.

Klepněte pro větší obrázek

Pomáhá vám zlepšit výkon sledováním a shromažďováním klíčových statistik, jako je rychlost, úhel, tempo, vzdálenost a srdeční frekvence, a zároveň poskytuje předpovědi větru a přílivu a odlivu. Samozřejmostí je podpora pro Apple Watch, abyste si nemuseli do vody brát své telefony.

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Hodinky Honor Watch GS 3 dorazily do českých obchodů. Nabídnou přesnější měření srdečního tepu

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Nejlepší aplikace, Apple Watch, Aplikace, Paddle, Anne, Hodnocení, Vizualizace, Efekt, Zahrádka, Vodní sport, Morse, Telefony s Androidem na Heureka.cz