Nejlepší aplikace pro tento týden: Tvorba Stop motion videí, úleva od úzkosti a motivační karty

  • V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní?
  • Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android.
  • Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Btrfly

Sociální síť s příběhy a seznamováním se

  • iOS: zdarma (hodnocení 86 %)
  • Android: zdarma (hodnocení 78 %)

Tato sociální síť se snaží umožnit vám snadno, a dle jejích slov také originálním způsobem, poznávat lidi ve vašem blízkém, ale i vzdáleném okolí. Chce, abyste se v ní spojili s ostatními a on-line s nimi sdíleli své příběhy. Snaží se vám přitom předkládat uživatele v souvislosti na společných sympatiích nebo zájmech.

Klepněte pro větší obrázek

Je to tedy Facebook cinknutý Instagramem ale také Tinderem. Je zde však přítomno předplatné, se kterým získáte různé výhody, jako např. zjistíte, kdo si prohlížel váš profil a komu se také líbíte. Posune vás i na první místo v příbězích a samozřejmě vyhledávání. Úspěch si zde tedy ani tak nebudujete, jako kupujete, nicméně i tak platforma hlásá do světa, že: „Síť Btrfly je otevřena všem, kteří jsou otevřeni svobodnému setkávání se a poznávání.“ Inu vyzkoušejte a posuďte sami.

  • Nákupy in-app: ano
  • Vhodné i pro tablety: ne
  • Web: Btrfly.app

Nejlepší aplikace

Každý týden na MobilManii doporučujeme nejlepší mobilní aplikace pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy: Android od Googlu, iOS od Applu a EMUI/HarmonyOS od Huawei. U každého titulu se dozvíte základní charakteristiku a zaměření aplikace, její hodnocení z marketu i naši redakční zkušenost. 

Sledujte naše seriály s aplikacemi:

Váš názor Další článek: Na hodinkách Galaxy Watch4 si už spustíte i internetový prohlížeč. Je to hodně velká nouzovka

Témata článku: Android, iOS, Mobilní aplikace, Nejlepší aplikace, Facebook, Instagram, Stop, Úleva, Aplikace, Úzkost, Hodnocení, PohádkaVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

** Na MFF UK vyvíjejí překladač postavený na neuronových sítích ** Podle slepého testu je lepší než Google Translator ** Překlad má být dokonce přesnější než od lidí

Lukáš Václavík
Překladače celých větPřekladačStrojové učení