Nejlepší aplikace pro tento týden: Sofistikované zprávy z domova, ze světa i ze sportu

V aplikačních obchodech najdete obrovské množství titulů, je ale obtížné objevit ty kvalitní. Proto Apple každý týden nabízí různé kolekce, ve kterých doporučuje ty nejlepší aplikace svého druhu. Řada z nich má i verzi pro Android, takže je applovský výběr dobře použitelný i na konkurenční platformě.

Blende shromažďuje ty nejzajímavější informace, které jsou ověřené editory. Každá zpráva zde publikovaná tak prochází skrze lidský faktor, takže víte, že se nejedná jen o nějaké fake news. Za The New York Times pak stojí řada Pulitzerových cen, takže i zde si buďte jisti kvalitním obsahem. Pennant vám pak poskytne jiný pohled na sportovní tabulky. A k tomu nechybí ani řádka aplikací pracujících s designem. A to ať už se jedná o tvorbu grafiky v Assembly, webu ve Weebly nebo oděvů v Yoshirt.

Popis, ukázku a odkazy na jednotlivé aplikace najdete v galerii. Výběry z minulých týdnů jsou na dalších listech tohoto článku (stačí stisknout šipku doprava).

Diskuze (44) Další článek: Samsung Galaxy Week. K vybraným telefonům dostanete sluchátka Buds Live

Témata článku: Apple, Android, iOS, Mobilní aplikace, Aplikace, Google Play, Apple Watch, Mobilní hry, Fake news, Rozšířená realita, Instagram, AppStore, Obchod s aplikacemi, YouTube, NAS, Kalendář, Překladač, Kickstarter, GIF, seznamka, Podcast, Heslo, Tinder, Bolt, Výuka


Určitě si přečtěte